Punce, dejte mal pogledat teme za nazaj, preden odprete novo sporočilo! (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


Maxica -> Punce, dejte mal pogledat teme za nazaj, preden odprete novo sporočilo! (10.8.2005 17:56:06)

Sej nočem biti sitna8), ampak danes je že ena tretja tema ponovno odprta (mucki, Humar, otroški dodatek...). Saj smo ravno govorile o tem.:ups:Ne mislim nobene osebno, da mi ne bo katera zamerila...




tinčica -> Punce, dejte mal pogledat teme za nazaj, preden odprete novo sporočilo! (10.8.2005 18:00:49)

ne bom nikol več:ups::ups:




usa -> Punce, dejte mal pogledat teme za nazaj, preden odprete novo sporočilo! (10.8.2005 18:11:07)

:ups:se opravičujem8)




koruzica -> Punce, dejte mal pogledat teme za nazaj, preden odprete novo sporočilo! (10.8.2005 18:11:19)

:bravo::bravo::bravo: Maxica

lpk




ZARA -> Punce, dejte mal pogledat teme za nazaj, preden odprete novo sporočilo! (10.8.2005 18:30:17)

Jst sem samo glupe debate odprla 8) (od mene itak ne morš druzga prčakvat)




SANDY -> Punce, dejte mal pogledat teme za nazaj, preden odprete novo sporočilo! (10.8.2005 18:42:03)

hehe ZARA :)-:)-




pika74 -> Punce, dejte mal pogledat teme za nazaj, preden odprete novo sporočilo! (10.8.2005 19:23:48)

:)-:)-:)-:)-




india -> Punce, dejte mal pogledat teme za nazaj, preden odprete novo sporočilo! (10.8.2005 19:24:17)

Zara, to je pa zelo dvoumno napisano :)-:)-:)-:)-:)-!


Bravo Maxica!:bravo::bravo::bravo::bravo:




Primoza -> Punce, dejte mal pogledat teme za nazaj, preden odprete novo sporočilo! (10.8.2005 19:26:42)

Kaj hočmo, Humar ima svojih pet minut tudi med nešportniki, otroški dodatek bi lahko dobil tudi desetkrat na mesec pa mi ga ne bi bilo dovolj, mucki se pa tudi hitro razmnožujejo in jih je povsod dovolj.




buča -> Punce, dejte mal pogledat teme za nazaj, preden odprete novo sporočilo! (11.8.2005 7:45:31)

Ne ne bom!Čeprav se nikol še nisem ponavljala,se mi zdi trapasto,da neki za nazaj gledaš,če pa te neki prime,da bi napisal...hmm,mogoče pa je imela tud kera 200 strani nazaj drisko,pa bom jest napisala,da me muči,če se mi bo zahotelo:)-,čene me pa naj skenslajo..kr neki,,sem prišla z morja,pa me je na rit vrglo,kaj je Aleš RR napisal...mislim,saj je tooooliko tem odprtih,da loh potem ves RR skenslajo,me bomo pa že brale stara sporočila in kaj zase našle ane:)-:)-:zmeden2::ups:




puncica -> Punce, dejte mal pogledat teme za nazaj, preden odprete novo sporočilo! (11.8.2005 8:41:00)

pa dej buča sej se ne gre za to, da je tema 3 dni nazaj napisana ampak nekaj postov nižje tako kot pri humarju:zmeden2: Sicer pa je po moje problem, ko je tako veliko odgovorov in tem na dan, da se hitro porazgubijo na drugih straneh, sigurno pa redkokdo gleda več kot 2 strani nazaj.:zmeden2:




Maxica -> Punce, dejte mal pogledat teme za nazaj, preden odprete novo sporočilo! (11.8.2005 10:35:43)

Buča, ne gre se za to, da bi moral gledat tolk nazaj. Ampak če je pa ista tema že odprta na isti ali drugi strani, je pa res malo too much, al kva?!:zmeden2:




Stran: [1]