[Brisano sporočilo] (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.2.2011 12:07:38)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Sibil_ -> RE: električno talno gretje (23.2.2011 12:53:25)

Ejla!

Sama ne bi dajala tega na parket, ker je preveč občutljiv na temperaturo, ploščice so bolj vzdržljive.
Dobiš pa različne velikosti mreže, tako da pač izbereš primerno. Povezovanje ni priporočljivo.

LP,
Sibil RR




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.2.2011 13:13:25)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.2.2011 16:05:39)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Sibil_ -> RE: električno talno gretje (23.2.2011 18:12:21)

Od Danfossa (tako imam jaz) je standard do dolžine 20 m, torej 10 m2.
Meni so rekli, da naj se ne bi tega rezalo, pa ful moraš pazit da ne poškuduješ, zato sklepam, da ni glih za povezovat. Sigurno se pa da dobit daljšo mrežo, pač po naročilu.

Parketa sigurno ne bi pustila spodaj, ker pač ni trpežen in je lesen.Jaz bi verjetno vrgla ven parket in tam zalila z estrihom ali izravnalno maso in nato položila čez celo stanovanje gretje.

Ampak a se vam splača dat električno talno po celem stanovanju? Sta pogledala porabe elektrike?

LP,
Sibil RR




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.2.2011 18:57:13)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.2.2011 21:24:39)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.2.2011 21:40:41)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (23.2.2011 21:43:37)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Sibil_ -> RE: električno talno gretje (24.2.2011 6:46:36)

Hruška sej sva skor sosede, pa že od vaših noric naprej čakam nohte :)))

Anyway, razumem kaj hočeš, samo širina mreže naj te ne moti, ker se lahko tudi razpolovi (ima dve cevi) in zvija, tako da dejansko pokrije vsakršno površino. Pojdi vprašat na Ogrlici je ena trgovina s tem materialom in ko sem jaz kupovala je bilo tu najceneje.

LP,
Sibil RR




Anonimen -> RE: električno talno gretje (24.2.2011 9:31:58)

Jaz ne bi dala električnega talnega gretja, ampak "pravo", vezano na centralno. Toplota je čisto drugačna, pri električnem greje le tam kjer je cev, okrog pa ne. Plus poraba elektrike.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.2.2011 11:27:02)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.2.2011 11:30:49)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




nananaja -> RE: električno talno gretje (2.3.2011 10:54:18)

Tudi mi renoviramo stanovanje po kosih in imamo namen dat električno talno gretje v kopalnico. Ko sem se malo zanimala o tem, so mi dali misliti zapisi o magnetnem polju in dajanju tega ogrevanja v spalnice, sicer proizvajalci navajajo, da je zanemarljivo majhno, nihče pa noče nič o tem določenega reči... pa ne bi rada strašila, sama moram še zbrati o tem več informacij, da si izoblikujem mnenje.
Je pa res enostavno pri obnavljanju, ko ne izdeluješ novega centralnega gretja. Jaz o tem nikakor ne bi razmišljala, če bi imela možnost celovite rešitve.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (2.3.2011 13:28:46)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]