Pregomin na recept (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Alergija



Sporočilo


pina colada -> Pregomin na recept (12.8.2005 14:44:32)

Junija so našemu Tienu ugotovili alergijo na kravje mleko. Glede na izvide naj bi nam pripadalo mleko Pregomin na recept, vsaj tako je rekla pediatrinja in ona je nato posredovala izvide in zahtevek naprej na zavarovalnico in zdravniško komisijo, ki odloča o tem. To naj bi blo rešeno baje v 2-3 tednih. Zdaj sta minila 2 meseca in še vedno nič... Slab mesec nazaj sem kontaktirala pediatrinjo glede tega in je rekla, da se mogoče vleče vsa zadeva zaradi letnih dopustov :zmeden:???

No, zdej pa res ne vem, al je to čist normalno, al bomo čakal še kakšen mesec al kaj??

Tiste, katerih otrokom pripada Pregomin na recept, koliko časa ste čakale, da ste dobile odobritev za recept in povračilo do takratnih stroškov nakupa Pregomina???

Lep dan,
thx za odgovore:rozica::rozica::rozica:!!!




mkerec -> Pregomin na recept (15.9.2005 21:02:28)

Pri nas smo tudi uredili postopek v dnevu in pol. Res je pa, da smo za 60 skatel mora dobiti podpis na Pediatricni in smo cakali, da 3 zdravniki podpisejo cca 1,5 ure.

Le kaj so ti zakomplicirali.




KODA -> Pregomin na recept (19.9.2005 23:22:59)

Postopek je bil urejen takoj na ped. kl.Tudi jaz sem s sinom čakala, da so nam podpisali.Potem pedijater,ZZZS in lekarna.




Stran: [1]