Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


Sulfinija -> Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (13.8.2005 18:18:37)

Pozdravljene!!!!

Danes dopoldan se je po zaslugi IVF poiskusa v MB danes dopoldan rodila prelepa princeska punčka.
Torej drage punce ena Prekmurka je več.

Za mamico in malo princesko :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:.

LP Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:




Anonimen -> Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (13.8.2005 18:20:59)

:sloncek: Č :sloncek: E :sloncek: S :sloncek: T :sloncek: I :sloncek: T :sloncek: K :sloncek: E :sloncek: !!! :sloncek:




Suana -> Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (13.8.2005 18:48:02)



I S K R E N E Č E S T I T K E
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
novopečeni mamici iskrene čestitke ,mali princeski pa veselo in zdravo otroštvo!!!:sloncek::sloncek:
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:
lp suzana




KIRA -> Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (13.8.2005 18:54:59)

iskrene čestitke obema!!:bravo:1¸q

(a je mamici morda ime Vesna?)




vika1 -> Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (13.8.2005 20:16:12)

O,Mojca,ti si me prehitela.Prav zdaj razmišljam,kako vam naj povem to lepo novico.Ja punce,po 8 letih čakanja,obupa in poskusih moja prijateljica danes dobila najlepše darilo svojo HČERKICO!!!!!!!!!!!!!

Kar na jok mi gre,od sreče seveda!!!!

Punce,neobupat!!!!!Tudi vaš sonček pride k vam!!!!!


Srečno!!!!!!:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

L.P.VIKA




cmokec -> Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (13.8.2005 20:36:55)

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo: Čestitke presrečnim staršem. :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:




Sulfinija -> Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (13.8.2005 21:03:56)

No punca moji in Vikini prijateljici se je rodila hčerkica.
Kira mamici žal ni ime Vesna.

LP Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:




Magi* -> Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (13.8.2005 22:43:04)

čestitke mamici in težko pričakovani princeski!!!




girly -> Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (14.8.2005 15:28:24)

:rozica:čestitke ponosnima staršema!:rozica:

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:




LARIKA -> Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (14.8.2005 19:17:37)

Iskrene čestitke staršema za zakladek:bravo::darilo::bravo::duda::bravo::)-9nebesa




pika74 -> Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (14.8.2005 21:39:42)

Ja fino :bravo::bravo::bravo::bravo:




rija -> Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (14.8.2005 22:08:05)

mojca in vika a je ta ivf-ovka iz Vaneče?
Se mi zdi da so tam nekaj danes slavili...

Čestitke!:bravo:




KIRA -> Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (14.8.2005 22:25:12)

škoda da ni vesna, čestitam pa vseeno. je superca, da je spet eni ratal! :bravo::bravo::bravo::)-:)-:)-:)-:)-




vika1 -> Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (14.8.2005 23:09:02)

Ne rija,ožja okolica MS,rodila pa je včeraj.




rija -> Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (15.8.2005 10:58:22)

No, potem pa sta včeraj rodili dve IVF punci: tudi ta iz vaneče! Čestitke obema!




Sulfinija -> Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (15.8.2005 11:16:58)

Rija!!!!!

Kot ti je Vika1 napisala ta punca ni iz Vaneče je iz okolice MS.
Torej čestitke obema :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica: za mamici in mali pikici.Še enkrat iskrene čestitke!!!
No in Rija kaj je ta rodila punčko ali fantka?
No včeraj v MB sem zvedela,da je po zaslugi IVF tudi ena rodila punčko.
In v Prekmurju po zaslugi IUI dvojčiči stari dva tdna obe punčki.
Joj,punce zakaj same punčke po teh postopkih?Midva z mojim :love: navijama,da bi dobila fantka?

LP Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:




rija -> Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (15.8.2005 14:26:28)

Še ne vem kaj je rodila. Samo je tudi uspelo v 7 poskusu, tako, da sem kar jokala, ko sem jo po nekaj časa srečala s trebuščkom!!!!
No, po našem postopku ivf bo fantek, tak da bo mel kaj za pecat po pomurju....:)-:)-:)-




Anitka -> Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (15.8.2005 14:50:55)

Vsem čestitke tudi z moje strani :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Upam, da tudi nam vsem rata čimprej. Mi je pa čisto vseeno, če bo :modri: ali :roza: , samo da bo.




Sulfinija -> Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (15.8.2005 15:48:05)

Rija v katerem ivf postopku si ti zanosila.Daj prosim opišimalo svojo zgodbo lahko na forum ali na privat.Si imela kak IUI?

LP Mojca:sloncek::sloncek::sloncek:




rija -> Po zaslugi IVF pokukalo danes novo življenje!!!!!! (15.8.2005 20:27:39)

V prvem, z eskimčkom. Imela sem pa samo ivf. Ivi pri meni zaradi zamašenih jajcevodov ne pride v poštev.
Očitno sem imela pri zanositvi veliko srečo!:bravo::bravo:
Upam, da vse, ki ste na tej poti, da vam uspe tako hitro kot meni.




Stran: [1]