Brezplačna šola (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Od šolarčka do šolarja



Sporočilo


snorlax -> Brezplačna šola (14.8.2005 0:42:46)

Res je, današnje osnovne šole so brezplačne in to dobesedno. Kajti danes sem ostala brez plače (oz. porodniške), ko sem tavečjemu mulcu kupila delovne zvezke in zvezke, plačala obrabnino za knjige in kupila nove športne copate.

Ajoj, ljubim te moja država!:zmeden:




Anonimen -> Brezplačna šola (14.8.2005 0:43:30)

Pridružujem se tej ljubezni, snorlax... :hudicek:




anajmad -> Brezplačna šola (14.8.2005 9:17:17)

Drage moje.Jst sem Pii tudi plačala delovne zvezke 36.000,00 Sit,izposoja knjig v šoli(hvalabogu)pride 14.000,00 Sit,da o ostalih stvareh ne govorim.Letos bomo saj lišo skozi šli zaradi torbe,da nam je ne bo treba kupiti.Pol pa imej otroke,če jim hočeš nuditi izobrazbo.Kaj nas še čaka:zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2:?
en lp:morje:D.




tesa -> Brezplačna šola (14.8.2005 11:36:34)

Kaj naj na to rečem jaz:zmeden: Ena v srednji šoli v dijaškem domu, druga sedmi razred OŠ in tretji vrtec:(( MAdonca ne vem kako bomo sfolgal:zmeden2:





TARA in MAJ -> Brezplačna šola (15.8.2005 10:45:17)

moja starejša drugi letnik-se mi je kar zmeglilo v knjigarni ob računu druga pa 8 razred o.š.isto groza le da je vse preko položnic in delovne zvezke dobijo v šoli ostalo pa še pride ko se šola začne saj vsak dan nekaj nucajo :(




Anonimen -> Brezplačna šola (15.8.2005 10:58:30)

Ja spet so živci na pohodu:grrr:
Plačj to,programi zahtevajo take pa take delavne zvezke,učbenike,potem pa še ostal pribor,pa ko se začne pouk domov pošljejo položnice za papir,ki ga šola porabi za naše otroke pri tiskanju šolskega gradiva,kontrolk,obvestil,da ne rečem tudi za risalne liste(nekatere šole pač same zalagajo risalne liste)
Pa še copate,pa telovadno opremo..inše in še se bodo sproti izmislili:((:((:((
Mi pa smo Rokfelerji pa se mormo skeširat:grrr::((




Primoza -> Brezplačna šola (15.8.2005 11:00:35)

To ni nič posebnega, počakajte še malo, pa boste lahko tarnali še nad šolninami.




snorlax -> Brezplačna šola (15.8.2005 18:36:20)

Si že mislim, ker imam brata na faksu, tako da malo vem, kako to zgleda. Moji starši že komaj čakajo, da konča. 8)




india -> Brezplačna šola (21.8.2005 21:46:16)

No, a vas malo pomirim, punce??? Jaz sem brez obrambnine učbenikov do zdaj dala 110k za moje tri osnovnošolke. Obrambnine ne rabim plačat, ker imam toliko otrok, a vseeno so potem še stroški za vse dodatke, pa tečaje, pa...grrrrrr...kaj bo šele čez 5 let, ko bodo 4 v OŠ in 2 v SŠ?:zmeden2::zmeden2::zmeden2:




Stran: [1]