Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


malibauc -> Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (21.3.2011 19:56:49)

Morda ste že obdelale to temo.....  Jaz sem bolj 'tanova', pa je nisem našla....

Opazila sem, da so cene v Baby centru in Pikapolonici kar zasoljene.
Primerjala sem jih s cenami v Leclercu, kjer lahko kupiš enake znamke (npr. Tommee Tippiee, Avent , Nuk,...) občutno ceneje.
Tudi oblačila (jakna, body) sem kupila v C&A veliko ceneje. Pa tudi kvaliteta se mi zdi dobra.

Zanima me, kje (še) kupujete. Hvala.





josephine27 -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (21.3.2011 20:10:19)

oblačila še v H&M, kašno malekost v sparu, mullerju, oviesse, kiku,...

sploh za oblačila se mi zdita baby center in pikapolonica predraga čeprav sem na začetku tudi sama tam kupovala. sama tam kupujem predvsem igrače, ostalo pa drugje.




PinkyGirl -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (21.3.2011 20:39:23)

Mi imamo na srečo večino opreme "pojerbane" , tako da tle šparamo. Igrače tudi krožijo, jih pikolinoti itak ne znucajo, ker prehitro nehajo aktualne bit[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Obleke pa v HM in CA, samo tile majo bolj male številke... Kakšno stvar pa tud v NKD.




branka81 -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (21.3.2011 20:55:38)

Tud jaz sem veliko oblačilc že dobila,majčke sem kupovala v kiku,ker so res poceni pa dobre,bodije pa v sparu-so zelo kvalitetni in poceni,ostalo pa v H&M,C&A,NKD,TACCO.....je res da imajo v Baby centru full luštkane cunjice,ampak z malo porodniško si jih žal ne morem privoščiti.....




Anonimen -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (21.3.2011 20:58:49)

Polovica je sposojena.
Precej kupi bakica.
Ostalo pa H&M (praktično, ker lahko zamenjaš v 30 dneh), malenkost C&a ter Idexe.




titanik -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (21.3.2011 21:09:13)

Jaz vse 3 kupujem v beby centru in pikapolonici se mi ne zdi drago.Igrače bolj malo ,ker veliko dobijo.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (21.3.2011 21:31:16)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (21.3.2011 21:32:29)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




kristinaj -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (22.3.2011 9:59:28)

ma kjer je ... oviesse, benetton, hm, spar, baby center pikapolonica, wenice ...  

o kvaliteti poznamo pregovor malo denarja malo muzike... razliko sem opazila npr pri barvi in obliki.. ko tisto poceni opereš izgubi obliko in je **** likat, ter sčasoma pri pranju izgubi barvo...

ga pa ni pravila.. tudi ko sem v baby centru kar plačala se je skazilo edino benetton me ni nikoli razočaral, pa ni neka jaka in draga znamka...




ninchi9 -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (22.3.2011 10:18:44)

Moje izkušnje:

Bodije imam Sparky - zelo zadovoljna. Majčke na preklop - baby center ali pikapolonica. Ostala oblačila C&A, Ndk, . H&M - kvaliteta dobra, edino ko sem malega široko povijala na začetku, mi tiste male hlače, trenerkice ipd. niso šle gor, ker so narete samo za Pamperske. Leclerc - vsa oblačila so se mi skrčila, tak da moraš vedno kupit številko večje. Pliš se splača kupit v Kiku - se mi ne zdi kaj drugačna kvaliteta od drugih firm. Edino bombaž meni ni od tam všeč, ker je taki trdi.

Posteljnino sem kupila v Ikei, ker je ful ugodno - tudi kakšen kos pohištva se najde zelo poceni tam.

Igrače - baby center, pikapolonica, Leclerc...

Ostale stvari, kar se tiče higiene - kupujem v DM-u in Mullerju.

Od opreme pa sem vse ostalo kupila v Baby Centru, Pikapolonici in Leclercu.





titanik -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (22.3.2011 10:39:16)

 hruška debeluška ja pa ni vse po 39 eur .Vzemem si čas in tudi lepe stvati od pajacekov ,trinerk ,oblekic....za malo ceno dobiš.




malibauc -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (22.3.2011 13:28:07)

IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

ma kjer je ... oviesse, benetton, hm, spar, baby center pikapolonica, wenice ...  

o kvaliteti poznamo pregovor malo denarja malo muzike... razliko sem opazila npr pri barvi in obliki.. ko tisto poceni opereš izgubi obliko in je **** likat, ter sčasoma pri pranju izgubi barvo...

ga pa ni pravila.. tudi ko sem v baby centru kar plačala se je skazilo edino benetton me ni nikoli razočaral, pa ni neka jaka in draga znamka...




Edina -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (22.3.2011 13:29:32)

mi dosti kupujemo v h&mu in kiku in sem zelo zadovoljna. Sploh se splača it v h&m ko je konec sezone in imajo znižanja, kupim za malo denarja kr dosti kvalitetnih stvari za naslednjo sezono. v baby centru pa mi niti niso tako zelo všeč oblačila. flaške in podobno pa grem vedno raje pogledat v dm prej. primer: aventova flaška 260ml: spar: 7,99eur; baby center tut neki podobnega mogoče par centov ceneje,dm:5,99!ista flaška! take stvari se splača mal sprehodit pa pogledat.




malibauc -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (22.3.2011 13:31:30)

Uf, nekaj sem zašmornala....

No, to je mene razjezilo. Ker sem v Baby centru kupila body-e, ki so se sprali in zmuckali po nekaj pranjih. Body-i iz H&M, C&A ali pa iz Kika pa 'dajejo skozi' že četrtega [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image], pa niti približno niso tako sprani.




sazi -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (22.3.2011 13:44:49)

Ne maram nakupovanja - nobenega. Zato ne krožim po trgovinah in jih tudi bolj malo poznam - sploh trgovine z oblačili.
Precej oblačil dobimo, kar pa dokupim, pa nabavim kar med tedenskim šopingom v Mercatorju ali Leclercu.
Edina trgovina v katero še zavijem je Baby center. Res je, da so ene stvari malo dražje. Zato pa vedno kupim tiste, ki so v akcijah (jih je vedno kar precej) in na razprodajah - potem so ravno normalne do ugodne cene. S kavliteto sem pa zelo zadovoljna.




Anonimen -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (22.3.2011 14:29:14)

Pohistvo smo kupili v Ikei (ful poceni in masivno)

Vozicek v BC

Ostalo opremo smo dobili sposojeno.

Tudi veliko cunjic smo dobili sposojenih. Drugace pa narocamo predvsem iz Next-a. Kaj kupim v H&M-u, Kik-u itd.




Urska09 -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (22.3.2011 21:09:40)

Pohištvo: Ikea
Igrače: BC in Pikapolonica
Oblačila: Next, H&M




honey -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (24.3.2011 20:34:18)

Oblačila kupujem v Leclercu, Kiku, NKD-ju, kaj tudi v C&A, v Baby Centru redko, ker je [sm=hudicek1.gif] drago - kvaliteta pa tudi ni primerna ceni. Sem pa letos na razprodajah zimskih nakupila kar nekaj stvari, ki so bile ugodne, vendar moram reči, da so v tistem mesecu, ko je mali nosil ta oblačila, zelo izgubila na kvaliteti. Tako da ne vem, če bom še kdaj kaj kupila v BC, pa tudi če bo poceni in na razprodajah.

Igrače pa večinoma kupim v BC, saj je kvaliteta povsod ista, cene pa tudi zelo podobne.

Opremo pa res dobro pregledam, kje kupim. Npr. "ležalnik" za v kad je v BC 20 EUR, v Leclercu sem dala zanj 8 €. Kasete za koš za plenice je v BC ena 6 €, v Leclercu sem dobila 3 kos za 7 €. V glavnem - BC ima tako zasoljene cene, da je groza.

Kozmetiko pa vso kupim v Mullerju ali DM-ju - tako za otroke kot tudi za naju z možem.




malibauc -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (24.3.2011 21:04:41)

Glede opreme: ko imajo v Leclercu akcijo otroške opreme, se res splača. Jaz sem tam kupila stolček za hranjenje Lemi in avtosedež Maxi Cosi, ki sta bila občutno cenejša od BC.




ksenjaka -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (29.3.2011 11:14:26)

H&M, pa C&A... pa nujno vsak mesec kak priboljšek v otroški trgovini Kakadu http://www.kakadu.si/16-darilo-ob-rojstvu




Marjetica12 -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (10.6.2011 8:32:55)

Ojla

Včeraj sem bila v Btc-ju. Odkrila sem čisto novo trgovino v hali A v kleti. Imenuje se Orchestra. Imajo zelo veliko izbiro otroških oblačil od 0- 14 let. Trenutno imajo full dobr popust. Kupiš 2, tretji najcenejši je brezplačno ( 1+1 = 3 ). Sem kupila kar 6 izdelkov in so mi dva kar podarili. Bom še prišla.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




tjasaoasis -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (10.6.2011 9:11:14)

^^ Pozabila pa si povedat, da imajo sicer zasoljene cene :) Jaz sem zadnjič šla tja in kupila eno majčko za 7€, ker mi je bila zelo všeč, drugače pa so cene primerljive z BC. Npr. komplet kratke majice in kratkih hlač je bil okoli 30€, podobno zadevo dobim v Leclercu za 14€.  




Marjetica12 -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (4.7.2011 19:32:03)

No cene se mi zdijo kar primerne, glede na kvaliteto. Sedaj imajo 30% popust na vse artikle. Mislim, da se spača.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.7.2011 20:06:07)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




malibauc -> RE: Kje kupujete otroška oblačila, opremo, pripomočke...? (5.7.2011 10:15:54)

Zdaj imajo tudi v Mani take luštne cotke za male....




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>