|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček za v dvigalo
22.3.2011 10:22:28   
marinci
Kateri voziček mi priporočate za malo dvigalo. Dvigalo ima mere 76x76x110.
Razmišlajala sem tudi da bi imela ločena vozička pa da se potem priklopita skupaj. A se to da?


_____________________________

Jan 16.11.2007
Julija & Glorija 25.11.2010
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček za v dvigalo
22.3.2011 10:25:41   
barika
marinka,  v naše dvigalo gre quinny, za dvojčici pa poskusi, če gre maclaren twin. so se pa včasih dal kupit neki "hakelčki" ko si lahko 2 vozička skupaj spel.

(odgovor članu marinci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček za v dvigalo
22.3.2011 10:48:30   
kristinaj
ma kaj je to zaeno dvigalo, samo 110 cm visoko??? ne razumem najbolje


_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu marinci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček za v dvigalo
22.3.2011 11:11:27   
marinci
Širina dvigala je 110, širina vrat je 76 in dolžina dvigala je 76, višina pa je normalna.

_____________________________

Jan 16.11.2007
Julija & Glorija 25.11.2010

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček za v dvigalo
22.3.2011 11:27:13   
kristinaj
v tako dvigalo komaj spraviš normalen voziček + mama.. ne vem kako zbasat noter dva vozička, dojenčke in mamo...

kako si ju pa do sedaj vozila?

a da bi voziček spodaj pustila (npr. v kolesarnici), nabasala otroke v naročje, ruzak na rame in šla v dvigalo pa ne bi šlo

si pa ne predstavljam,da se tako malo dvigalo ustavi in moraš na pomoč čakati :))))

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu marinci)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček za v dvigalo
22.3.2011 11:27:55   
kristinaj
jaz imam pp pliko p 3 pa ne vem če bi šel v tako majhno dvigalo.. pa ni pretirano velik voziček


_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček za v dvigalo
22.3.2011 13:56:07   
marinci
Ko smo imeli enga otroka smo se vozili voziček+mama+ati.
Do sedaj je blo tk, da imam voziček spodaj v prtličju. V stanovanju sem jih naložla v košari pol pa dol nesla do vozička. Sam skrbi me ko bosta večji, ko ne bosta šli v košari, kako jih naj prinesem do vozička? Obe na roki + torbo+ še kaj?
Mislila sem, da bi imela dva vozička. Jih zgoraj zrihtam vsako v svoj voziček pol pa najprej eno dol peljem, grem gor po drugo. Pa da pol vozička skupaj priklopim. Sam je res problem če dvigalo obstane. Enkrat smo jaz noseča, moj in sin obtičali v dvigalu. Čakali smo kake pol ure, da so nas rešli.

< Sporočilo je popravil marinci -- 22.3.2011 13:58:18 >


_____________________________

Jan 16.11.2007
Julija & Glorija 25.11.2010

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček za v dvigalo
22.3.2011 14:01:57   
Anonimen
Jz bi v takem primeru vozicek spodaj puscala in si omislila recimo en brezvezen ruzak za nosenje otroka. No in bi enega otroka dala v ruzak, tadrugega v narocje, sla v dvigalo in ju potem spodaj dala v vozicek.

(odgovor članu marinci)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček za v dvigalo
22.3.2011 14:31:35   
K_a_t_i
Enega v levo roko, drugega v desno in gremo... user posted image

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček za v dvigalo
22.3.2011 14:35:37   
Anonimen
Samo ce imas roke zasedene z malcki, ki se ne stojijo je mal problem potem vrata zaklent, pa tipke v dvigalu pritisnit itd. ... no sicer pa nimam izkusenj s tem ;-)

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček za v dvigalo
22.3.2011 15:08:31   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Samo ce imas roke zasedene z malcki, ki se ne stojijo je mal problem potem vrata zaklent, pa tipke v dvigalu pritisnit itd.

Tudi, če imaš enega mulca pa ene 3 vrečke iz trgovine in nahrbtnik pa živiš v bloku brez dvigala, 3. nadstropje, ni lahko... Ampak človk se znajde.

Sicer pa je opcija tudi ena mini marelca v katero daš enega otroka, drugega v naročje, ta orenk voziček te pa čaka ali spodaj na hodniku (če imaš srečo in je plac) ali pa v prtljažniku avta (tko imamo mi).


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Voziček za v dvigalo
22.3.2011 15:16:31   
barika
Soseda je dala enega v kengurujčka, drugega pa v rokah imela, spodaj ju je dala v vozek.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Voziček za v dvigalo
22.3.2011 15:38:13   
marinci
Verjetno bo tk najboljš kenguru ali mini marelca.

< Sporočilo je popravil marinci -- 22.3.2011 15:39:02 >


_____________________________

Jan 16.11.2007
Julija & Glorija 25.11.2010

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Voziček za v dvigalo
23.3.2011 15:54:42   
andobra
Mi smo imeli težavo z visokim pritličjem in majhnim dvigalom. Enega sem dala v kengurujčka, drugega sem imela v roki, nekje vmes še torbo. Spodaj sem ju dala v voziček.

Lep pozdrav.

(odgovor članu marinci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Voziček za v dvigalo
24.3.2011 11:28:42   
vragec80
To je pa res malo dvigalo, pri nas v dvigalo gre zaporeden voziček za dvojčke.

_____________________________

Lep pozdrav

(odgovor članu andobra)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Voziček za v dvigalo
21.3.2024 18:14:37   
Majaa7

IZVIRNO SPOROČILO: barika

marinka,  v naše dvigalo https://www.rcl-group.com/ERP-Microsoft-Dynamics-365-Business-Central/ gre quinny, za dvojčici pa poskusi, če gre maclaren twin. so se pa https://www.premiumbar.si včasih dal kupit neki "hakelčki" ko si lahko 2 vozička skupaj https://sajeposlovnadarila.si/collections/vzigalniki spel.

Pri izbiri vozička za malo dvigalo je pomembno upoštevati dimenzije dvigala ter vaše potrebe in preference glede načina prevoza. Tukaj je nekaj priporočil:
Zložljivi voziček: Priporočljivo je izbrati voziček, ki je zložljiv in ima kompaktno zasnovo, da se bo enostavno prilegal v dvigalo in ga bo mogoče enostavno shraniti v vašem stanovanju.
Voziček z manjšimi kolesi: Za lažje manevriranje v omejenem prostoru dvigala izberite voziček z manjšimi kolesi, ki omogočajo boljšo okretnost in premikanje vozička v ozkih prostorih.
Prilagodljiv voziček: Če razmišljate o ločenih vozičkih, ki se lahko povežejo skupaj, poiščite modele, ki imajo to funkcijo. Ne pozabite preveriti, ali bo povezovanje vozičkov ustrezalo dimenzijam dvigala in ali bo mogoče vozičke zložiti ali jih razstaviti po potrebi.
Varnost in udobje: Pri izbiri vozička zagotovite, da ima dovolj varnostnih funkcij, kot so varnostni pasovi in ​​zavore. Prav tako je pomembno, da je voziček udoben za vašega otroka, zato preverite, ali ima dovolj oblazinjenja in nastavljivega naslona za sedenje.

Pred nakupom vozička preverite tudi njegovo nosilnost in skrbno preberite navodila proizvajalca. Priporočljivo je, da pred nakupom preizkusite voziček v trgovini ali si ogledate ocene in mnenja drugih staršev, ki so že uporabljali isti model. S tem boste lahko prepričani, da izberete voziček, ki ustreza vašim potrebam in pričakovanjem.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?