inv. otročki bodo morali vračati pomoč (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci s posebnimi potrebami



Sporočilo


ksenjicka -> inv. otročki bodo morali vračati pomoč (5.4.2011 22:57:23)

http://24ur.com/clanki-spored/preverjeno-bodo-vracali-pomoc.html#comment

starši bodo morali vrniti pomoč, ker se bo tretirala kot socialna pomoč, če ne boš vrnil, se bodo enostavno vsedli na premoženje družine. Kot, da ni že to dovolj hud udarec, ko imaš doma invalidnega otroka in je otrok že na ta način zelo prikrajšan ker ni zdrav, bo sedaj država pobrala država družini premoženje, če bo sprejela to pomoč, ker nekoč bo potrebno to pomoč vrniti

bi iz srca privoščila tistim, ki so to sprejeli invalidne hčere in sinove ali da njih to doleti nekoč, ker to pa res nimajo niti malo srca, nimam besed...




StrawberrY -> RE: inv. otročki bodo morali vračati pomoč (6.4.2011 8:34:06)

Sem že na Čvekaju napisala. Žalostno. In ko se ohladim napišem kaj več.




ksenjicka -> RE: inv. otročki bodo morali vračati pomoč (6.4.2011 9:17:25)

Pozor - dobila sem elektronski naslov ene izmed najodgovornejših oseb, ki so najzaslužnejše za to sramoto.


davor.dominkus@gov.si


Apeliram na vse naj mu pišejo v čimvečjem obsegu, ker na telefon ga je praktično zaradi prevelike zasedenosti nemogoče dobiti na njegov elektronski naslov.

Samo želim si lahko, da bodo gospod in ostali zaslužni za to še enkrat dobro premislil in da se to inv. otrokom ne bo zgodilo. Ker očitno se ne zavedajo, kakšno je življenje s takimi otroci oziroma nimajo tovrstnih izkušenj.

Kot, da bi se norčevali iz naših otrok.

lp




ely* -> RE: inv. otročki bodo morali vračati pomoč (20.4.2011 22:49:08)

bolano, sej človek ne more verjeti
lažne samohranilke naj preverjajo pa bodo več pridobili, kot pa da se nad te uboge reveže spravljajo




mojca* -> RE: inv. otročki bodo morali vračati pomoč (21.4.2011 8:17:38)

ely*, se strinjam!!




Stran: [1]