2 postopek ivf (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Težave z zanositvijo



Sporočilo


moni3 -> 2 postopek ivf (24.4.2011 20:45:36)

Drage punce lep pozdrav!Se opravičujem,ker odpiram novo temo.Nisem našla odgovorov možno je pa tudi,da sem falila.Za mano je prvi ivf,žal neuspešem.sedaj me pa zanima kako naprejSem klicala v Lj.pa mi je sestra rekla naj pokličem po praznikih v Leonišče za svojega ginekologa za neplodnost.Vem,da se čaka 3 mesece za nov postopek.Ne vem pa ali rabim samo novo napotnico ali moram prav do dr..Lepo prosim če katera kaj ve,bi bila zelo hvaležna za odgovore lp.




enkratna -> RE: 2 postopek ivf (26.4.2011 7:34:23)

Napotnico za 2. IVF ti izda tvoj G v Leonišču. Mislim, da brez obiska pri njemu ne bo šlo - vsaj jaz sem morala iti na razgovor in po napotnico.
  • Naročiš se na mejl spec.gin.amb@kclj.si za termin pri G za neplodnost čimprej, da dobiš termin pri njemu. 
  • Se pa lahko istočasno (zaradi rezervacije termina) naročiš na IVF (mail narocanje.reprodukcija@kclj.si) in zaprosiš za evidenčno številko, takrat ti tudi povedo, kdaj pokliči ob ZM in kaj prinesi s seboj (napotnico, veljavni PAP bris in izvid krvi na spolno prenosljive bolezni - če sta zadnja dva dokumenta še veljavna od prejšnjega IVF, ne rabiš novih).

Vsaj tako je veljalo leta 2008/2009, če se je kaj spremenilo, upam da punce dopišejo.




moni3 -> RE: 2 postopek ivf (26.4.2011 12:19:04)

Prav lepa hvala za odgovor.Sedaj pa v akcijo.Lp




Stran: [1]