Rjavi fleki na koži (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


ery -> Rjavi fleki na koži (26.5.2011 21:56:56)

mene res neki zanima.. ker sem malo bolj panična..ko gre za otroke..me neki zanima, če veste...

ko je bil sin (2.5 leti) na pregledu ..lani..predlani.. je imel na nogi rjav flek.. me je zdravnica vprašala, če ima samo tega..sem potrdila..,
Zdele opazim še 2 rjava fleka na isti nogi... vem pa, da je rekla, d abo treba to spremljat, če jih bo več... Kaj bi to lahko bilo? pač rjavi fleki, dost veliki, nepravilne oblike, kot umazano??





donna22 -> RE: Rjavi fleki na koži (26.5.2011 23:04:59)

Moj brat ima kakšna 2 taka fleka na nogi že od malega. Nikoli ga niso pošiljali na preiskave, kaj bi naj to bilo.




ajataja -> RE: Rjavi fleki na koži (27.5.2011 8:28:48)

Moj brat je imel to po vratu in je res izgledalo kot umazano ,dobil je pa neko kremo in je to s časom izginilo je pa res da se je mogu mazat kar ene tri štiri leta,ampak zdaj pa nima več.Bom vprašala mamo če se še spomne kako se krema imenuje ker je to že kar neki let nazaj.




ery -> RE: Rjavi fleki na koži (27.5.2011 8:39:48)

hvala za odgovore.
Jah , zdaj sem od dveh slišala, če je več teh flekov kot samo eden, gre za eno bolezen. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] nobena pa ni vedela katero. jaz res upam, d ani kaj hujšega, ker ta dva fleka sta se pojavila v roku pol meseca.
No vprašaj mamo AJATAJA... itak bom pa popldne poklicala zdravnico.. ehh.. skos nekaj..




uškinamama -> RE: Rjavi fleki na koži (27.5.2011 9:04:12)

madeži bele kave so lahko pokazatelji bolezni nevrofibromatoze. Imaš dva tipa. Pri nekaterih je ta bolezen le "lepotni" dodatek, nekje pa zelo huda (okvara vodnega živca, izrastki...)

Lahko pa da ima berloque dermatitis - ko se koža obarva , največkrat zaradi rastlinski barvil, bergamotke, orehov, fige...

Če želiš me lahko zs-jaš [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




primacare -> RE: Rjavi fleki na koži (14.8.2018 15:23:06)

EKOLOŠKO KONOPLJINO MAZILO S SIVKO ALI OGNJIČEM

Pa ga imamo, dolgo pričakovano, najbolj iskano mazilo na svetu!

Sestavine:
• posušeni konopljini cvetovi;
• posušeni cvetovi sivke ali ognjiča
• bio kokosovo olje;
• bio čebelji vosek;
• bio konopljino olje;
• koncentrirana konopljina smola


Uporaba mazila
Mazilo je namenjeno predvsem lajšanju simptomov povezani s kožnimi boleznimi, uporabljamo pa ga lahko tudi za druge bolezni, kot so bolezni dihalnih poti, krvno-žilnega sistema in poškodbe mišic.
Kožne bolezni:
Luskavica, atopični Dermatitis, prhljaj, ogrci, kurja očesa, izpuščaji in alergije, Herpes, razpokane ustnice, Hemeroidi, glivice na nohtih, kožne rane, vreznine, opekline in bakterijske okužbe.
Uporaba: Vsaj 2x dnevno; zjutraj in zvečer, po potrebi več
Bolezni mišic, sklepov in kosti:
Tortikolis, bolečine v križu, bolečine v mišicah, menstrualni krči, zvini, nategi in zlomi.
Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer
Bolezni krvno-žilnega sistema:
Flebitis, razjedanje žil, krčne žile
Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer
Bolezni dihalnih poti:
Bronhitis, Astmatične bolezni, Kronično vnetje grla (mažete na predelu pljuč in grla)
Uporaba: 2x dnevno; zjutraj in zvečer






Stran: [1]