mclaren ali peg perego aria twin za dvojčke? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dvojčki, trojčki, četverčki



Sporočilo


anchika -> mclaren ali peg perego aria twin za dvojčke? (19.6.2011 13:09:56)

Živjo
Potrebujem nasvet od tistih ki imate te vozičke in od drugih mnenja za katerega se bi vve odločile.
Zaenkrat imam Hartan zxII in je vredu a ogromen in načrtujem nakup mnšega-marelo. Moja dva sončka imata zdaj 2 meseca a ko bosta dovolj stara, ko bosta sedela bom hartana prodala in si nabavila novi voziček in me zanimajo vaša mnenja , ker se ne morem odločit. Oba sta mi fajn in lepa. Nagibam se k peg peregu vendar mislim da je mclaren manjši in bolj praktičen za v avto. Kaj mislite??
Hvala za vaša mnenja




babylove -> RE: mclaren ali peg perego aria twin za dvojčke? (19.6.2011 16:13:00)

Tudi mi imamo ogromen voziček in sem si že 100x rekla, da rabim kaj bolj praktičnega. Ampak vsakič, ko v živo vidim to revščino od mclarna, si premislim, ker mi jih je žal v tisti mini prostorček noter stiščat... Pa vem, da so mclarni cenjeni, praktični in nasploh super, ampak evo, meni se vsakič, ko ga vidim v živo in od blizu, zdi, da moja dva ne bosta noter pasala:) 




Zoja Lara -> RE: mclaren ali peg perego aria twin za dvojčke? (19.6.2011 17:09:32)

Jaz sem tud mamica na kvadrat.

Sem definitivno za Peg peregota- ker je lepši pa mislim, da je zlo lahek. Mclaren po moje ni vredn tega, klko je drag.

Sama pa imam marelico Baby welt in je tud super[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




almk -> RE: mclaren ali peg perego aria twin za dvojčke? (19.6.2011 17:45:09)

mi imamo marelico bro&sis Cosatto in smo zadovoljni...je pa res, da se ti vozički ne morejo primerjat z npr. EW, ki smo ga imeli od začetka..to je le marelca z majhnimi koleščki [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]..




lina10 -> RE: mclaren ali peg perego aria twin za dvojčke? (20.6.2011 14:00:43)

Mi imamo peg perego aria twin in smo zelo zadovoljni pa ahek je in praktičen za uporabo naši dve sta stari 4 mesece pa se že lelpo vozkamo z njim, sta velike za 6 mesecev tako da je super jaz ti ga priporočam.




aknela123 -> RE: mclaren ali peg perego aria twin za dvojčke? (20.6.2011 23:19:32)

mi smo po ta prvem velikem vozičku za dvojčke želeli prešaltat na nekaj lažjega in sem kupla marelco pikolo. Eno leto sem se matrala s tem vozičkom, letos spomladi pa, čeprav sta dvojčici dopolnili že dve leti, sem zabrisala tisto marelco stran in kupila peg peregotovo ario. Mali dve se radi vozita v njej, kar sami se spravita noter, žal mi je samo, da sem si naredila dvojni strošek s tem, ko nisem takoj kupla te arie.




anchika -> RE: mclaren ali peg perego aria twin za dvojčke? (21.6.2011 22:51:23)

aknela 1: da ne boš mela dvojni strošek pa prodaj ta prvo marelo da boš vsaj neki dobila.
Po vaših besedah sem se odločila in si bom nabavila ario
aknela1: Kje si kupila ario?Koliko si dala?Kakšne barve imaš
?
Po internetu sem videla na sonček.si je 243 eurov. Mislite da bi kje dobila ceneje?




lina10 -> RE: mclaren ali peg perego aria twin za dvojčke? (22.6.2011 6:34:08)

Jaz sem ga dobila na bolhi za 150EUR, je bil kot novi malo tam poglej čene je pa to kar realna cena za novega ceneje ga ne boš dobila.




Stran: [1]