SS in bolniski stalez (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Spontani splav



Sporočilo


Ulaa* -> SS in bolniski stalez (18.8.2005 17:05:54)

Punce, rabim vaso pomoc, po ss in opravljeni abraziji sem dobila 5 dni bolniskega staleza, ki se je zacel dan po posegu. Sedaj pa ne vem ali so to steti samo delovni dnevi ali se stejejo tudi prosti dnevi.
Hvala za info.


Ulaa*




tecka -> SS in bolniski stalez (18.8.2005 17:53:06)

Če še vedno veljajo pravila s konca lanskega leta, moraš bolniško pri svojem osebnem zdravniku najaviti do 3. dne. Pri meni so rekli, da bo bolniške 1 teden (torej 5 delovnih dni), ko pa sem obiskala osebno zdravnico, mi jo je podaljšala na 2 tedna, da se je izšlo s koncem leta. Žal pa prazniki niso bili nič lepi.




janja -> SS in bolniski stalez (19.8.2005 14:13:28)

Jaz sem dobila po abraziji 7 dni bolniške. Sem štela samo delovne dni, pa še moja zdravnica mi je hotela podaljšati - ampak sem šla raje nazaj v službo. Sem se doma preveč sama sebi smilila.




buča -> SS in bolniski stalez (19.8.2005 17:03:08)

Meni so dali le 14 dni bolniške,manjkal pa mi je le 1 teden,da bi imela priznane 3 mesece porodniške.Ko sem rodila,sem po 3 dneh dobila še mleko..ni šans,da bi šla po 14 dnevih delat.Splošna dr.,pa mi je naknadno dala še 14 dni,tako,da sem bila doma 1 mesec.




Ulaa* -> SS in bolniski stalez (19.8.2005 23:57:32)

Hvala za informacije. Res je bilo nujno prijaviti bolniski staz v 3 dneh, in sem to tudi storila. Ker pa ni bilo mojega zdravnika, niti nadomestne, sem si bolniski stalez odprla kar pri enem od ostalih zdravnikov v ZD, v ponedeljek se pa z zdravnico slisiva in se bova dogovorili. Sicer se pocutim kar o.k., samo ne vem kako bi bilo sedeti 8 ur - sedaj namrec predvsem lezim :zmeden: .




Stran: [1]