Nosečnost in cista (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Nosečnost in porod



Sporočilo


Anausicaa -> Nosečnost in cista (29.6.2011 13:23:44)

Živijo,

danes sem imela 1. pregled. 7tednov pa 3dni :D Mi je pa ugotovil na levem jajčniku cisto, vendar je rekel G, da ni nevarnosti, da se bodo samo malo bolj posvetili temu. Pa me zanima, če je imela še kakšna bodoča mamica ali pa že mamica tako izkušnjo?

Lp




Andromeda -> RE: Nosečnost in cista (29.6.2011 13:54:38)

Tudi meni je G na 1. pregledu odkrila cisto na L jajčniku in zadeva je v roku 2 mesecev izginila. Ni pa to nič nevarno ne zate ne za otročka. [sm=smiley1.gif]




*mačka* -> RE: Nosečnost in cista (29.6.2011 15:13:35)

Tudi meni je na začetku nosečnosti odkril cisto na levem jajčniku. Nič hudega. Na vsakem pregledu mi jo je sicer spremlal (zmeril) - če bi slučajno rastla.
Je rekel da bom po porodu šla na operacijo, če bo potrebno - a ciste ni bilo več.
Nosečnost in porod potekala bp [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Anausicaa -> RE: Nosečnost in cista (29.6.2011 16:28:18)

hvala za odgovore. mislm sj je G reku da ni nč to narobe sam je bolš še slišat iz izkušenj :D




Zaskrbljeni87 -> RE: Nosečnost in cista (15.10.2020 11:27:13)

Pozdravljeni. Koliko časa po porodu je izginila? 





Zaskrbljeni87 -> RE: Nosečnost in cista (15.10.2020 11:28:05)



IZVIRNO SPOROČILO: *mačka*

Tudi meni je na začetku nosečnosti odkril cisto na levem jajčniku. Nič hudega. Na vsakem pregledu mi jo je sicer spremlal (zmeril) - če bi slučajno rastla.
Je rekel da bom po porodu šla na operacijo, če bo potrebno - a ciste ni bilo več.
Nosečnost in porod potekala bp [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]



Koliko časa po porodu je izginila? 




lillchy123 -> RE: Nosečnost in cista (15.10.2020 16:55:05)



IZVIRNO SPOROČILO: Zaskrbljeni87



IZVIRNO SPOROČILO: *mačka*

Tudi meni je na začetku nosečnosti odkril cisto na levem jajčniku. Nič hudega. Na vsakem pregledu mi jo je sicer spremlal (zmeril) - če bi slučajno rastla.
Je rekel da bom po porodu šla na operacijo, če bo potrebno - a ciste ni bilo več.
Nosečnost in porod potekala bp [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]



Koliko časa po porodu je izginila? 



Zaskrbljena, tole so 9 let stara dporocila. Dvomim, da je avtorica se aktivna na forumu...




otis -> RE: Nosečnost in cista (14.9.2022 7:00:36)

Thanks for sharing this quality information with us. I among us really enjoyed reading. Will surely going to share this URL with my friends




Stran: [1]