10-mesečnica bi se samo dojila... (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Uvajanje goste hrane



Sporočilo


lejla19 -> 10-mesečnica bi se samo dojila... (3.8.2011 21:51:27)

Pozdravljeni! Me zanima če ima katra mamica podobno izkušnjo, da GH ne gre in ne gre. moja punčka bi se pri 10 mesecih namreč rada še vedno bolj ali manj dojila. kuham ji najrazličnejše stvari, če ji je všeč,poje par žličk,če ne,pač nebo jedla. me prav skrbi če dobi dovolj hrane,ker poje res minimalno. tudi sadje je začela zavračati,jaz pa brez ideje kaj naj... ponoči se x-krat zbuja in bi se dojila, poskušam vztrajati,da nebi,ampak je tak jok, da dam zizo in je ok. na zadnjem pregledu mi je P rekla, da ima malo slabšo kri, in da naj ji dajem več solate, rdeče pese,itd..pa ni varjante da karkol spravim vanjo.. po vrhu pa še brez zobkov, in težko je npr. solato[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] se mi zdi,da sem že čist zagrenjena s to hrano :(( upam,da se najde kakšna mamica s podobno izkušnji, da me malo potolaži [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.8.2011 23:17:55)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.8.2011 0:55:36)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




t5t6 -> RE: 10-mesečnica bi se samo dojila... (4.8.2011 11:22:28)

Naša najmlajša je bila taka. Z uvajanjem GH sem priočela pri 6 m pa je pojedla največ eno žličko in še to je vse spljuvala, zelo postopoma je pričela jesti, bila je več al manj ves čas na joški. Ampak vseeno je zelo lepo napredovala, ni imela slabe krvi in bila je zdrava. Pri 14 mesecih ko sem pričela delat in jo je začela čuvat moja mama, sem bila prav zaskrbljena, kaj bo ta otrok pojedel čez dan in kako bo brez dojenja. Bilo je dosti boljše, saj ko je ugotovila, da dopoldan ni joške je pričela jesti praktično vse. Tako, da ne obuupaj, ponujaj majhne obroke, čimbolj kakovostne, in večkrat na dan. Tudi v eni žlički lahko dobi nakaj vitaminov, če je v njej taprava hrana. Boš videla kar na enkrat bodo šle stvari na boljše .




m_o_i -> RE: 10-mesečnica bi se samo dojila... (4.8.2011 21:01:40)

za zacetek in takoj preberi knjigo "moj otrok noce jesti"
nadalje: Elias je vedno eno in isto hrano(samo kosila so vsak dan razlicna; zajtrk, vecerja in malici so vsak dan enaki), sadja ni niti poskusil vec od nekje sestega meseca, po enodnevni virozi z bruhanjem in driskanjem cel teden ni jedel NIC(pa se mleko max 100 ml na obrok) in je imel hemoglobina 143... je P kr debelo pogledala[sm=smiley36.gif]

v omenjeni knjigi bos prebrala nekaj dejstev(ki po rahlem premisleku drzijo kot pribita!) in postalo ti bo jasno, kaj "delas" s svojim obupom in trudom na zive in mrtve v zelji, da poje koscek solate...





dskubin -> RE: 10-mesečnica bi se samo dojila... (5.8.2011 12:27:20)

Naša tasrednja. Tam do 11 meseca bi se samo dojila, pojedla je čez dan vsega par žličk, poskušala in nakuhala sem pa vse živo. Pa me je tudi že skrbelo kaj bo, ko bom šla v službo. No, pa je kar en dan začela jest, sicer tudi dandanes pri 4ih ni ne vem kakšen jedec, ampak vsaj poskusi pa večino stvari, ki jih dobi na krožnik. Nikoli ni bila bolehna, prej bi rekla, da je zelo zdrav otrok. Eni so pač samosvoji ;)




Stran: [1]