Me že skrbi - še vedno brez M (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


Anonimen -> Me že skrbi - še vedno brez M (20.8.2005 21:47:22)

Po letu dojenja še vedno nimam menstruacije, pa me že skrbi. Pred nosečnostjo sem jo imela celo na dva meseca, pa mi je g. rekla, da mi verjetno en jajčnik ne deluje (takrat sem že bila noseča, pa se še ni videlo na UZ, ker je bilo prehitro).

Kdaj se pojavi menstruacija? Še vedno dojim, včasih po 2-5 krat na dan. Odvisno od dneva. Menstruacije pa še ni. Skrbi me, da nima moja ginekologinja prav.

Aja, nosečnost lahko izključimo.




HuAnita -> Me že skrbi - še vedno brez M (20.8.2005 22:00:10)

Skutica, sva skoraj na istem (Pina je stara skoraj 11m). Tudi mene M še ni doletela, pa sem kar vesela... Fantova sestra jo je dobila po skoraj 2 letih, pa ni bilo nič narobe, tako da se ne sekiram.




Spark -> Me že skrbi - še vedno brez M (20.8.2005 22:17:34)

Kar vesela bodi. Jaz sem jo dobila 6m po porodu pa še vedno dojim. Počutim pa se kot najstnica, ker imam probleme z izbiro vložkov. Ne vem ali so vsi vložki tako zanič, ali sem pozabila kako to izgleda. Uporabljam Allwayske. Uživaj še naprej.
Lp:metulj:




snorlax -> Me že skrbi - še vedno brez M (20.8.2005 22:26:40)

Po moje je nimaš, ker še kar dosti dojiš. Jaz sem jo dobila po 9 mesecih, ko sva se sicer še dojila, ampak samo zjutraj in zvečer, pa tu in tam podnevi.

L.p.:metulj:




pinkiponki -> Me že skrbi - še vedno brez M (22.8.2005 16:00:10)

Mislm, da dojenje sploh nima take velike vloge, jst sm polno dojila do Tajinga 8. meseca, M sm pa dobila že po 6 tednih.




Lana_s -> Me že skrbi - še vedno brez M (22.8.2005 16:33:33)

Jaz tudi mislim, da dojenje nima nič s tem. Jaz sem jo tudi dobila po 6 tednih, pa polno dojim.




Lana_s -> Me že skrbi - še vedno brez M (22.8.2005 16:34:14)

Aja, zdaj me je že spet obiskala:hudicek:, tak da bodi kar vesela, ni nič fajn.




bskrle -> Me že skrbi - še vedno brez M (24.8.2005 22:10:09)

Ko boš zmanjšala dozo dojenja, bo prišla, pri meni je to pomeilo, ko sem dojila le 2x na dan.




Stran: [1]