Mamice prvošolčkov (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Od šolarčka do šolarja



Sporočilo


roža03 -> Mamice prvošolčkov (23.8.2011 20:05:37)

pozdravljene!!!zanima me če je katera od vas naročevala delovne zvezke pri kopija nova za prvi razred...zanima me če ste jih že prejele..mi smo za našega fantiča dobili vse razen delovnih zvezkov..baje jih dobimo naknadno in jih še niso prejeli iz založbe:))

lp




norge -> RE: Mamice prvošolčkov (23.8.2011 21:48:57)

Nope. Jaz sem jih ravno zato, ker je pisalo, da dobavljajo konec avgusta, naročila kar direkt na založbi in sem jih prejela takoj naslednji dan. Tako, da ti žal ne morem pomagat.




*bubi* -> RE: Mamice prvošolčkov (23.8.2011 22:32:24)

jaz sicer nisem naročala po katalogu, ampak je verjetno odvisno tudi od tega, za katere delovne zvezke gre. Morda pa boste vi imeli kakšne nove, ki dejansko še niso prišli iz tiska in jih nimajo še nikjer?

Nimajo vsi prvošolčki enakih DZ, še zdaleč ne.




Pat74 -> RE: Mamice prvošolčkov (24.8.2011 7:57:42)

Mi smo že 12. 8. dobili vse, imamo pa vse od Mlinčka (=ime del. zvezkov): delovne zvezke + delovni učbenik.




luka jan -> RE: Mamice prvošolčkov (25.8.2011 21:37:48)

Mi smo naročili pri MK in 15. 8. vse dobili. Mi je pa zanimivo da nimajo vsi prvošolčki enakih delovnih zvezkov. A je to stvar izbire vsake šole posebaj, in niso enotni na vseh šolah?[sm=zmeden.gif]




Star_a -> RE: Mamice prvošolčkov (25.8.2011 21:51:58)

roža v začetku naslednjega tedna bodo vsi delovni zvezki.
Luka jan:  Šola izbira ja.Jaz sem dala za naše delovne zvezke čez 70 e . Ponekod gledam pa so dali okrog 20-30 e




luka jan -> RE: Mamice prvošolčkov (25.8.2011 22:56:30)


IZVIRNO SPOROČILO: Star_a

roža v začetku naslednjega tedna bodo vsi delovni zvezki.
Luka jan:  Šola izbira ja.Jaz sem dala za naše delovne zvezke čez 70 e . Ponekod gledam pa so dali okrog 20-30 e


A tako, tega pa res nisem vedela. Jp, sedaj ko imam prvošolčka bom verjetno še marsikaj zvedela.[sm=smiley1.gif] Smo pa tudi mi dali malo manj kot 70 eurov za delovne zvezke.




juhica -> RE: Mamice prvošolčkov (26.8.2011 7:42:44)

Ja jst sm jih, ampak sem jih že kar nekaj dni nazaj dobila - 4 medpredmetne delovne zvezke Bine - pa tudi vse ostale stvari, samo likovni blok hočejo tak, ki ga kopija nova nima...




uškinamama -> RE: Mamice prvošolčkov (26.8.2011 8:10:36)

IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Mi smo že 12. 8. dobili vse, imamo pa vse od Mlinčka (=ime del. zvezkov): delovne zvezke + delovni učbenik.


Tudi mi dobili - Mlinček.




Rubin. -> RE: Mamice prvošolčkov (27.8.2011 14:33:44)

Tema verjetno ni več aktualno, ampak tudi pri nas so zamujali iz tega razloga, ker so ti DZ prišli komaj ta teden. So bile v njen spremembe, pa so šli v ponatis. Ostali, ki pa imajo drugačne DZ pa so jih prejeli že prej.




Stran: [1]