starši otrok s sladkorno boleznijo (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci s posebnimi potrebami



Sporočilo


taanjaa -> starši otrok s sladkorno boleznijo (8.9.2011 9:01:10)

Spoštovani,
na vas se obračam s prošnjo za sodelovanje v raziskavi, s katero želim ugotoviti doživljanje staršev otrok, ki IMAJO sladkorno bolezen in doživljanje staršev otrok BREZ sladkorne bolezni. V anketi sprašujem po splošnem počutju staršev; starše, ki imajo otroka s sladkorno boleznijo pa še dodatno o zaskrbljenosti v zvezi z otrokovim diabetesom.

V Sloveniji tovrstne raziskave še ni bilo izvedene, saj so podatki relativno težko dosegljivi, zato vas vljudno prosim za sodelovanje. Za to raziskavo namreč potrebujem čim več staršev, zlasti je dragoceno, če vprašalnik rešita OBA starša (vsak svojega). Vaši podatki so anonimi in bodo dragocen prispevek k razvoju omenjenega strokovnega področja.

Če torej imate otroka s sladkorno boleznijo, vas prijazno prosim, da kliknete na naslednjo povezavo: vprašalnik za starše otrok s sladkorno boleznijo http://www.surveygizmo.com/s3/598581/Vpra-alnik-za-star-e-otrok-s-sladkorno-boleznijo

Če pa ste starš in vaš otrok nima sladkorne bolezni, vas prosim, da kliknete na naslednjo povezavo: vprašalnik za vse starše otrok BREZ sladkorne bolezni http://www.surveygizmo.com/s3/613188/72b07cb45088

V veliko pomoč mi bo tudi, če mojo prošnjo za sodelovanje v raziskavi posredujete svoji prijateljem, sorodnikom, znancem...

Za sodelovanje se vam vnaprej zahvaljujem in vam želim veliko veselja v starševstvu.
Tanja Pate




thaiss -> RE: starši otrok s sladkorno boleznijo (8.9.2011 9:13:20)

sem posredovala svakinji ki ima otroka s slad.bol.




taanjaa -> RE: starši otrok s sladkorno boleznijo (8.9.2011 15:52:30)

Super, hvala za posredovanje thaiss!

Morda bi vašo svakinjo utegnila zanimati tudi spletna stran sladkorčkov www.sladkorcki.si ... tukaj najdete veliko informacij glede sladkorne bolezni in aktivnosti, ki jih organizira društvo npr. kolonija, skupina za starše ...

Vse dobro želim,
Tanja




digi -> RE: starši otrok s sladkorno boleznijo (8.9.2011 20:09:59)

Moj otrok k sreči nima SB, imam pa jo jaz.... tip 1 in resnično sočustvujem s vsemi straši in otroci, ki jih je doletelo to breme.... vsem staršem z otroci, ki imajo SB, z veseljem pomagam s kakšnimi izkušnjami, če želijo .....




thaiss -> RE: starši otrok s sladkorno boleznijo (8.9.2011 20:57:11)


IZVIRNO SPOROČILO: taanjaa

Super, hvala za posredovanje thaiss!

Morda bi vašo svakinjo utegnila zanimati tudi spletna stran sladkorčkov www.sladkorcki.si ... tukaj najdete veliko informacij glede sladkorne bolezni in aktivnosti, ki jih organizira društvo npr. kolonija, skupina za starše ...

Vse dobro želim,
Tanja

sem posredovala!




alda -> RE: starši otrok s sladkorno boleznijo (8.9.2011 21:06:02)

[sm=smiley1.gif]




Stran: [1]