topli pod (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Tehnika



Sporočilo


artista7 -> topli pod (10.9.2011 15:32:49)

odločila sva se za prenovo kuhinje in nameravava po tleh dati topli pod, namesto ploščic ob pultu-na steno pa ultrapas. zanima me kake so vaše izkušnje, kje dobiti ugodno to dvoje, konkretno katere štacune so dobro založene s tem in dost ugodne? še bolje če so na dolenjskem, ljubljana tudi pride v poštev. hvala!




neika -> RE: topli pod (10.9.2011 15:49:23)

midva imava po celi hiši "topli pod", ki je v izgledu lesenih širokih kmečkih desk, je tudi narbren oziroma izgleda, kot stare krtačene deske. Vzela sva ga v Juteksu, m2 je bil 9eur. Na spletu imaš katalog. Obstajajo tudi drugi tuji ponudniki, ki imajo enak izgled, a se prodajajo v kosih, in te pride m2 nad 20 eur, izgled pa je enak. Marsikdo ne pogrunta, da to les.




artista7 -> RE: topli pod (10.9.2011 17:31:15)

za mene nepoučeno, kje se ta juteks nahaja? tak izgled "kmečkega podna" se tudi meni dopade!





luka jan -> RE: topli pod (11.9.2011 16:42:17)


IZVIRNO SPOROČILO: artista7

za mene nepoučeno, kje se ta juteks nahaja? tak izgled "kmečkega podna" se tudi meni dopade!




Jaz poznam Juteks samo v Žalcu, v centru mesta je bil včasih. Verjetno imajo še kje drugje prodajno razstavni salon, samo jaz ne vem kje bi to bilo. Ti bo katera druga napisala.[sm=smiley1.gif]




kalbo -> RE: topli pod (14.9.2011 8:49:55)

Se zelo splača zapeljat v Žalec. Tale naša lepa deželica je tako majhna, da se jest pri teh stvareh nebi omejeval zgolj na eno regijo.




artista7 -> RE: topli pod (14.9.2011 15:10:14)

Kalbo, lahko svetuješ še kako trgovino? Sprašujem tudi zaradi tega ker si ne predstavljam najbolje kako bova to peljala, ker v Žalec niti ne bi šla po AC ampak čez naše hribe...




artista7 -> RE: topli pod (20.9.2011 15:45:57)

takole smo se odločili; po tehtnem premisleku bodo na steni ploščice, po tleh pa laminat, primeren za bolj obremenjene prostore, sem tudi videla kako imajo sesedje nad nami urejeno (identično stanovanje je 1 štuk višje) in so povedali da so z obojo izbiro zadovoljni - kar naju je oba prepričalo. a laminat niti nisem imela občutka, da bi kaj "pokal" in donel, kot pravijo zanj sicer.  Morda dodam nato kako slikco v album, ko bo končano.




mpritr1 -> RE: topli pod (5.3.2020 15:11:21)

Za topli pod cena znaša nekje 10-30 €/m2...




Stran: [1]