Notranji šivi in spolni odnosi (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


anckabancka -> Notranji šivi in spolni odnosi (22.8.2005 9:26:37)

Zanima me kdaj ste lahko imele spolne odnose tiste, ki ste bile šivane tudi notri.
Pri meni :sloncek: še ne gre, ker me ful boli, pa sem 7 tednov po porodu. Že ko me je v četrtek ginekologinja pretipala, sem se kar zvijala na stolu, tako me je bolelo.
Kdaj ti šivi čisto nehajo bolet? Smo že malo neučakani... :O(((




CUKRČEK -> Notranji šivi in spolni odnosi (22.8.2005 9:31:36)

Če te boli pa res še en bo šlo. Saj boš videla, kdaj se boš pocajtala.

Potrpi....bo pa pol lepše.




Naty*Taja -> Notranji šivi in spolni odnosi (22.8.2005 11:19:01)

Mene je na dveh koncih not raztrgalo, pa mi še zdej po 4 mescih nič kej ne diši, ker mal buba!!




taška30 -> Notranji šivi in spolni odnosi (22.8.2005 11:32:54)

Ne vem če ti bom kaj pomagala. Jaz sem imela le 1 zunanji šivček, pa še zdaj vsakič na začetku :sloncek: čutim tega hudiča. Po pol minute :sloncek: pa povsem preneha bolet. Tko da tud mene zanima, ja...




M i s h k a -> Notranji šivi in spolni odnosi (22.8.2005 14:25:52)

...trije notranji šivi: po 4 tednih je že šlo, je pa bolelo skoraj kot prvič :)- sedaj pa ni več nek problem, le včasih, če še nisem ravno najbolj pripravljena :)-
Pa dosti :sloncek: in to čimprej želim!
:miska:




Anonimen -> Notranji šivi in spolni odnosi (22.8.2005 18:29:37)

Jooj anča banča moja :rozica: mi smo se tudi včeraj neki spravli počet, pa ga je moj spravil not samo 1/3, pa je bilo že joooj :((
Jaz mislim, da je tud mal psihično odvisno, kdaj si pripravljena...jaz si želim bit, pa mi nekak ne gre :((




bobek05 -> Notranji šivi in spolni odnosi (22.8.2005 18:54:30)

Izgleda da so ti notranji šivi hujši od CR - midva sva čakala samo 4 tedne (pa še to samo zato, ker sem se bala da bo kaj narobe), pa je blo ful super - celo boljše kot pred nosečnostjo :ups:

Ne vem če ne bi drugič tudi šla kar na CR.. :zmeden2:




Anonimen -> Notranji šivi in spolni odnosi (23.8.2005 0:27:13)

6 tednov po porodu sva prvič poskusila, bila pa sem šivana notri vse do materničnega vratu in tudi zunaj. Ful je zapeklo, malo bolelo, a moraš biti pripravljena in s tem si hkrati tudi dovolj sproščena, pa gre. Če pa nisi, pa je bolje počakati.:)




Jančika_ -> Notranji šivi in spolni odnosi (23.8.2005 0:43:59)

Čisto je nehalo boleti kakih pet mesecev po porodu. Ne spomnim, se, kdaj sva prvič poskusila - mislim, da je bilo pred poporodnim pregledom, nisem pa ziher. Bolelo je kot sto hudičev.

Kakšen lubrikant zna omiliti začetne težave, pa čim manj pavze med posameznimi akcijami priporočam - res, če nekaj dni nisva :sloncek:, me je naslednjič spet bolj bolelo. Vem, da sem se nekaj časa spraševala, če bo še sploh kdaj tako kot nekoč. No, je, ampak je trajalo:).




Anonimen -> Notranji šivi in spolni odnosi (23.8.2005 17:44:46)

To je zgleda res povsem odvisno od posameznice, pa predvsem od njene psihe. Po drugem porodu sem bila kar nekaj notranjih šivov, pa sva previč probala že cca kak dan več kot 3 tedne po porodu. Bolj previdno in z lubrikantom (z veliiiiko lubrikanta) pa je šlo. Takoj naslednjič je bilo že bistveno lažje in bolj korajžno. ko sva enkrat začela s spolnimi odnosi, so me tudi šivi kar nehali bolet...po mojem od same sreče, ker sva si lahko končno po parih mesecih (imela sem rizično nosečnost) privoščila9nebesa
Pozdravčke, nojči:sloncek:




Majdi -> Notranji šivi in spolni odnosi (5.9.2005 6:30:18)

Ja jaz tudi po nekje 6 tednov po porodu nikakor nisem mogla. ta njegov ni nikakor mogu it noter počutla sem se kot da bi imala prvič spolne odnose. Potem pa je nekako šlo. S precej lubrikanta ma gre. Sedaj si pa privoščiva večkrat .
Pozdravčke Majdi




Stran: [1]