fasada-izvajalec (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


ČebelicaMaja -> fasada-izvajalec (15.10.2011 10:48:00)

Spomladi bo na vrsti fasada- prenavljamo starejšo hišo... priporočili so nam enega izvajalca, ki je najprej 2 mes. hodil k nam na ogled, potem je 2 mes. rabil poslat predračun, ki je BTW astronomski-pa se bojim kako bi časovno izgledala izvedba...
Sedaj bi rada oddala vlogo na EKo Sklad in bi v bistvu morali izbati izvajalca... punce, mi lahko koga priporočite, če ste bile ressss zadovoljne z njim, ni nujno, da je najcenejši, ne pa tudi najdražji?...

Ful bi bila hvaležna za kak namig...




poiu -> RE: fasada-izvajalec (15.10.2011 12:46:29)

Priporočam ti PEP Perić iz Ljubljana- Vič. Zelo lepo narejeno, hitro in ugodno. So zelo prijazni in diskretni.




Poka -> RE: fasada-izvajalec (15.10.2011 13:37:43)

Glede ugodne cene in kvalitete jih je ene par, ki bi jih lahko priporočila, glede zanesljivosti, da pridejo točno na datum in te ne vlečejo za nos, pa po resnici povedano, ne poznam nikogar...

Ker namreč, nama je celo moj oče delal fasado oziroma jo pravkar dokončujejo, želela sem, da bi delal on in ena ekipa s katero so včasih delali in so res dobri, pa  ni bilo te ekipe od nikoder [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Vedela sem pa v naprej, kaj bo, ker so isti delali fasado moji mami.

No in ko sva z mojim šla na obisk k mojemu očetu, da se zmenimo glede tega, ga je prišel nekdo spraševat, če bi šel delat v eno ekipo zraven in če pozna koga, pa se ni dalo v celi regiji dobit enega dobrega, vsi so bili zasedeni, eni pa v tujini.

Problem je pa v tem, da do te situacije prihaja zato, ker vsaj ti mali s.p.-ji delajo po par hiš naenkrat, ker se zaradi krize bojijo izgubit posel in si ga nekak zagotovijo naprej... Neumnost pač - pa malo so požrešni, če mene vprašaš. Ko sva pa dobila veze z eno drugo firmo, veliko, ki pa bi lahko zrihtala ekipo, pa ful so kao znani in ful imajo dobro reklamo - priporočilo od nekoga, ki so mu menda fajn naredili, se je pa moj ata pozanimal (fasade je delal 40 let), da so ful slabi in imajo najbolj pocen delovno silo z juga, ki pa je potem tako - to so tisti, ne ki znajo delat, ampak ki bodo delali za čim manj... Zaradi te logike bi se jaz izognila velikim firmam, razen če se ful spoznaš, ali pa koga poznaš...

Nisem ti odgovorila sicer, sam mogoče ti prav pride nasvet... Pa upaj na vse dobro. Situacija je itak ista na vseh področjih gradbeništva, ampak lahko upaš, da naletiš na izjemo, ker so - pri ostalih sva imela midva namreč ful srečo in nredili so samo dve mogoče malo bolj moteči napaki, ki sta se še vseen dale odpravit [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Moraš vedet, da je drugače toliko nekvalitetnih izvajalcev, da eni bi lahk kr bajto podrli [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




ona -> RE: fasada-izvajalec (15.10.2011 16:36:32)

Iz kje pa si?




ČebelicaMaja -> RE: fasada-izvajalec (18.10.2011 22:22:21)

joj poka vem o čem govoriš, nažalost, v celi bajti smo bili zadovoljni edino z dimnikarjem :-) vsi ostali majstri, brez izjeme, so nas razočarali, potem smo pa začeli večinoma kar sami delat, ravno zato- plačaš, potem pa itak popravljaš za njimi, fasade si pa nekak ne upamo, čeprav, če bi imeli nekoga, ki bi nas vodil, bi tudi to znali, ravno te dni, smo na eni strani že postavili oder, ker tast kar dosti stvari obvlada, je delal v SCTju, samo fasade pa ravno ne/ ko je toliko enih detajlov- čeprav smo že razmišljal, da bi jo sami delal- a potem zračunal, da morda profitiramo le kakih 600€, glede na to, da nimamo nekih hudih rabatov pri materialu...

Smo pa iz Ljubljane...




irenav -> RE: fasada-izvajalec (19.10.2011 8:46:08)

Za fasado smo se odločili pred 10 dnevi. Delat so začeli prejšni torek. Danes naj bi bilo končano. Fasade je 120 m2 (dvojček), cena 5000 € (s policami). Cene fasad so od 35 €/m2. Pred 2mi leti so fasado naredili na novogradnji v bližini, lansko leto pri sosedih, ki sta dobila predračun od ene druge firme, pol so jim pa tile naredili skoraj polovico ceneje, letos pa delamo še mi. So iz Tržiča. Če potrebuješ kontakt, mi pošlji zs.




zaspancek1 -> RE: fasada-izvajalec (21.10.2011 15:08:13)

Izbrali smo tistega, ki zna narediti fasado res dobro (dobro izdelani detajli, ravno, se drži dogovora), res niso bili najcenejši, ampak nam zaenkrat ni žal.
Gledali smo še nekaj drugih, pa so že referenčni objekti izgledali bolj bogo, tako da se zanje nismo odločili.




robista -> RE: fasada-izvajalec (1.6.2016 13:35:14)

Mi smo se za izdelavo fasade odločili pri podjetju Libelagroup iz Vrhnike. Tole je njihova stran, če koga zanima http://www.libelagroup.si/kaj-delamo/fasade.

Cena ni bila previsoka, kar mi je bilo pa najboljše, pa je to, da so se držali rokov.




Stran: [1]