Vozički za decemberčke? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


Minka Pobalinka -> Vozički za decemberčke? (23.8.2005 14:38:02)

Odločam se med Quinny Speedy Sx in xl confortom? Zanima me tudi, če se da namontirat vrečo v Speedija in če je za kratke sprehode v jasno ne premrzlih razmerah primerna tudi lupinica ali bi morala biti košara?




Mina1 -> Vozički za decemberčke? (23.8.2005 14:43:54)

Absolutno Speedya;), košaro toplo priporočam8)8)8) za prve mesece, drugače pa Cabrio + zimska vreča. Če boš imela košaro, ne rabiš vreče, drugače pa obvezno vreča, če ni košare. Pozimi drugače ne gre. Seveda bosta hodila na sprehode tudi pozimi in snegecu;)

V soboto sem v KIKI v Celovcu videla fenomenalne komplete za Speddya oz. za Maxi Taxi ali Quinnya.

pa-pa Mina1





Minka Pobalinka -> Vozički za decemberčke? (23.8.2005 14:49:35)

Tudi meni je speedi nekako bolj pri srcu.. košare ne bo, ker je predraga :grrr:.. bo pa lupinica. A si mislila Quinnijevo zimsko vrečo za lupinico ali kako? A je ta kombinacija sploh izvedljiva :zmeden:




Mina1 -> Vozički za decemberčke? (23.8.2005 14:58:32)

Ja košara je draga, jaz sem svojo že prodala.

Za Cabrio dobiš prav Quinnijevo vrečo, ki je iz istega super materiala kot recimo sedežek. Načeloma dobiš v isti barvi, drugače pa skombiniraš, če je glih ni.

Sem jih letos videla tudi v Baby Centru, pa v soboto v KIKI v Celovcu.

Glede na to, da ne bo košare, skoraj obvezno rabiš tole zadevo, da ne bo piškotek zmrznil;)

pa-pa Mina1




arielca -> Vozički za decemberčke? (23.8.2005 16:01:44)

Pri nas bomo tut decembrski in smo se odločili za Speedija v kombinaciji s košaro. Voziček sva kupila v julijski akciji Baby Centra, košaro pa zdej v avgustovski, tko da smo prišli kar poceni skoz. Če boš Quinnyja kupovala pri nas, so najcenejši v BC, ker so generalni zastopniki.

Aja, pa Speedi je res super! :bravo:




SaaS -> Vozički za decemberčke? (24.8.2005 11:51:04)

Jaz sem rodila lani novembra. Košare nisem kupila, ker se mi je zdelo čisto preveč. Celo zimo sem uporabljala zimsko vrečo in je bilo čisto v redu. Velikokrat pa sem malega peljala ven tudi v lupinici, (brez vreče), malo bolj sem ga pač zadekala in tudi ni bilo problema. Če bi se še enkrat odločala, spet ne bi kupila košare...




Minka Pobalinka -> Vozički za decemberčke? (24.8.2005 11:56:27)

Super..hvala za odgovore! Meni se tudi zdi košara čisto preveč.. rabiš jo dva meseca stane pa skoraj toliko kot cel voziček. :grrr:




smeja2 -> Vozički za decemberčke? (24.8.2005 21:09:46)

jaz ti predlagam da kupiš rabljeno košaro!
Pride dosti ceneje, ohranjene so pa itak vse ful ker se jih rabi sam tistih par mescov na začetku!
lp




andrejaz -> Vozički za decemberčke? (24.8.2005 23:29:06)

Tudi jaz sem lansko zimo mislila, da bo za sprehode dovolj lupinica z zimsko vrečo. Vendar ker sem bila z mojim :duda: rada veliko zunaj in tudi gorenjske zime so zelo mrzle, sem kasneje ugotovila da brez košare ne bo šlo. Tako sem pač košaro kupila kasneje Sem pa v košari namesto odeje uporabljala, kar zimsko vrečo.
Res pa imam model ki je samo 3xl in ni comfort.




Stran: [1]