Dieta padla nekam ... (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


tjaga -> Dieta padla nekam ... (23.8.2005 21:49:17)

No tko, jest sm za ubit. Že od petka zvečer mi hrana diši, diši in diši. No pa da ne ostane samo pri vonju, hrana je tudi zelo dobra. In jaz jem. Ma kaj jem, žrem :grrr: . In ne morem nehat. :(( Bolj ko razmišljam o tem, da bi se vseeno morala spet držat diete, bolj mi pod roke pride kaj, kar leti naravnost v moja usta. Beda. Vam povem. Tako da vse kar je dol padlo, je tud nazaj gor priletelo. Na tehtnico pa že nekaj časa nisem stopila.
Se počutim tako kot takrat, ko sem še kadila. Dobre misli, da ne bom nobenega prižgala, pa sem znala takrat tud dvakrat več pokaditi. Zdaj je pa s hrano tako.
Joj, punce v roke se moram prijeti.
Adijo.
:kava::kuza::kava::kuza:




jazz -> Dieta padla nekam ... (23.8.2005 21:55:03)

Predstavljaj si, da je tisti keks, ki ti je prišel pod roke polizal en srčkan mali:kuza:...eh, ne sekiraj se še zaradi diet, je toliko lepših stvari!




ciciban -> Dieta padla nekam ... (24.8.2005 0:51:42)

ojla,Tjaga!

Jaz imam krasno resitev zate,sam na kavico mors prletet!!!Mam neki tazga zate,da si bos loh sadje lupla!:)-:)-:)-

:kuza::kava:




Lunca1 -> Dieta padla nekam ... (24.8.2005 7:01:42)

Tjaga samo ven se spokaj pa hodit, samo v službi bo ap to težko, a ne?:zmeden: V službo pa nič s sabo nosit. Pa nobenih slanih in sladkih prigrizkov ne imej doma.




TARA in MAJ -> Dieta padla nekam ... (2.9.2005 20:42:59)

o tjaga ti kar jej pa še picerijo maš bliz le brž na eno




tanaja* -> Dieta padla nekam ... (2.9.2005 23:02:52)

joj ne mi o picah, plissssssssss




LARIKA -> Dieta padla nekam ... (3.9.2005 14:46:44)

Točno s takim problemom sem se tudi sama borila slabih 10 mesecev nazaj. Potem pa sem rekla da naj mi pomaga in od takrat me redno nadzira kaj jem in koliko. In lakota je hitro zbledela ko mi je pokazala moj orbitrek. Več sem pojedla,več sem orbitrekala, in sem shujšala za 11kg. In sem full ponosna nase, čeprav bi včasih se nažirala.

Pejt ven na sprehod, kolesari, rolej,..beri,.. samo ne misli na hrano, jej sadje,zelenjavo in predvsem ogromno pij-vodo!
Počasi in s trmo boš daleč prišla
Držim zate in vse ki hujšate




Stran: [1]