leg magic (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


nemrak -> leg magic (13.11.2011 17:03:02)

Pozdravljene!!

A katera od vas še uporablja leg macig, kot pripomoček pri hujšanju.
Jaz sem ga po dolgem, dolgem času zopet dala na plano.
Upam, da bom dovolj vstrajna in se bodo pokazali rezultati.

Kdaj so se vam??




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.11.2011 18:09:15)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> RE: leg magic (13.11.2011 18:18:52)

Učinki se pokažejo tako kot pri vsaki vadbi: redna vadba, tri do štirikrat na teden, brez izgovorov, vsaj 45 minut. Leg magic je samo pripomoček, vsebina je v rednosti. Vseeno bi bilo, če bi skakala čez navadno škatlo za čevlje, tako pogosto in toliko časa.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.11.2011 18:27:06)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




skuštrana -> RE: leg magic (13.11.2011 18:46:34)

Joj, jaz se tudi spravljam k teku že kakašno leto...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

A gremo skupaj, ker jaz če si sama nekaj govorim ni nič od tega, če pa bi imela še koga da me malo naprej žene bi pa šlo. Že zaradi mojih principov in trme [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.11.2011 19:36:51)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




nemrak -> RE: leg magic (13.11.2011 19:51:32)

Kupila sem ga tri leta nazaj, sam kaj ko nisem bila ne vem kaj vztrajna.
Sedaj sem si pa res zabičala sama sebi, da bom nekaj naredila za sebe.
Tudi jaz sem začela po malem hoditi in teči. Zraven bom pa še malo na leg magicu delala.

Nimam veliko časa, ker imam doma dva otroka (8 in 4 leta). oba delava na smene (kontra, zaradi otrok). letos sem se pa še vpisala v šolo in imam predavanje čissto vsak dan.
zato pa sem mislila, da bom z leg magicom vsaj malo naredila zase.

in zato tudi sprašujem, če ima katera pozitivne izkušnje.




Anonimen -> RE: leg magic (13.11.2011 19:59:05)

Nemrak, vsaka redna in dosledna vadba prinese pozitivne učinke, razen če nimaš resnih težav z zdravjem.

Vendar, star slovenski pregovor pravi, da se brez muje še čevelj ne obuje. Enako je z leg magicom; na njem ni nič magičnega in čudežnega, kar bo razmigalo telo, to moraš še vedno narediti sama [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]. Praktičen je toliko, da ga imaš doma.

Če imaš navado gledati TV, ga postavi pred TV, tako bo izgubljeni čas postal produktiven čas.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (13.11.2011 20:03:06)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




skuštrana -> RE: leg magic (13.11.2011 20:09:34)

Jaz tudi imam doma leg magic. Neisproban.

Orbitrek sem prodala, sem ga nekaj koristila potem pa je 2 leti stal in nabiral prah....

A se potem zmenimo? Leg magic in tek?

Meni hujšat sicer ni treba, se moram pa malo zategnit ker sem letos poleti pridelala celulita za izvoz.




november2010 -> RE: leg magic (14.11.2011 7:06:26)

Jaz ga sicer nimam. Verjamem, da če ga redno uporabljaš, pa zraven mal paziš pri prehrani itd... gotovo v določeni meri pomaga.
Čudežev pa ne dela.




Stran: [1]