Potrditev teze (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


*Aura -> Potrditev teze (25.11.2011 14:25:03)

Punce,

samo majhno potrditev rabim.....in sicer menstruacija mi zamuja 2 dni, strašno me bolijo jajčniki in vse kar je v paketu "tam spodaj" :(. Najbrž sem se prehladila, ko sem veselo skakala po bazenih. Noseča pa nisem, ker sem napravila že 2 testa, pa je tista črta tako izrazito negativna, da bolj ne more bit.
Čeprav s testi nimam sreče, saj še z ovulacijskimi ne morem določiti plodne dneve :(, da sem kar obupala.
Drugače pa sem z menstruacijo točna vsak mesec, 28 dan.
Torej, to je zamujanje zaradi prehlada, a ne???

Hvala.




Anonimen -> RE: Potrditev teze (25.11.2011 18:54:57)

prvič slišim da m izostaja zaradi prehlada..
test ponovi čez 3 dni ker takrat se nosečniški hormon podvoji in bi znalo pokazati..

lahko pa da ti preveč psiha dela in ti zato zamuja..ker bolečine tam spodaj so lahko ali eno ali drugo




Anonimen -> RE: Potrditev teze (26.11.2011 8:53:32)

Ne, ni zaradi prehlada. Kakšen prehlad sploh misliš- a izcedek iz nosa... ali pa vnetje rodil[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] za kak prehlad rodil še nisem slišala[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]. Četudi ima ženska več let na točen dan M, še ne pomeni, da ji kdaj ne bo zamujala. Je ni na svetu ženske, ki bi imela čisto vsak cikel na točno itsi dan! Kaj na to vpliva, pa je več razlogov in jih je brezveze iskat, psiha je tudi med njimi, pa kaka cista, ki tudi povzroča bolečine oz neugodnost, pa nosečnost, pa zmešani hormoni, pa stres, pa čisti slučaj.....






*Aura -> RE: Potrditev teze (28.11.2011 9:22:51)

.....no pa sem jo dobila v soboto, 4 dni so me neznosno boleli jajčniki, tako da sem poklicala ginekologa in mi je sam potrdil, da to skakanje in bazena v bazen je zelo nezdravo za rodila, še posebej, če ni prostor dovolj topel.
Kolegica mi je celo rekla, da se je neko leto kopala pri 18 stopinjah v morju in ji je zamujala menstruacija cel mesec pa pol in jo je ginekologinja ful oštela! Torej.....:(....





Stran: [1]