za tiste iz lj-kako do city parka (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan



Sporočilo


ninca -> za tiste iz lj-kako do city parka (24.8.2005 15:26:31)

a lahk eno lepo lepo prosm če mi zna razložit tole:
grem iz jesenic z vlakom do LJ... a moram it dol na glavni postaji an?! kam pa pol naprej? jst se v LJ nč ne znajdem ... tko da me mal skrbi...mamo namen z 2 frendicama it pa ns skrbi da se namo ket zgubile :ups:


hvala, ninca :rozica:




baguSka -> za tiste iz lj-kako do city parka (24.8.2005 15:35:29)

z železniške greš na drugo stran, se vsedeš na dvojko ki pelje za nove jarše in se potem pelješ do predzadnje postaje,ki ti ustavi točno pred CP-jom ;)




baguSka -> za tiste iz lj-kako do city parka (24.8.2005 15:36:13)

aja - kdaj pa mate namen it? jst se vsak drug dan peljem u LJ pa vas lohk zategnm ;)




ZARA -> za tiste iz lj-kako do city parka (24.8.2005 15:37:51)

V LJ da se boste izgubile,majke ti?? A ne znaš slovensk ??




Uti -> za tiste iz lj-kako do city parka (24.8.2005 15:39:08)

Hej!
Tud jaz sem bla nekoč z Jesenic. Pol pa študij naredi svoje in človek ostane v Ljubljani. Tudi jaz sem se mučla na gimnaziji. Lucija Javorski je bla moja razredničarka.
Kako do City parka? Z vlakom kar do ta glavne postaje. Poj pa pejte na Bavarski dvor in na avtobus št. 7. City parka ne morte zgrešit.

Pa LP




baguSka -> za tiste iz lj-kako do city parka (24.8.2005 15:55:25)

dvojka bliži prpele pa še na delč se vid da veš kje morš iztopt - sam na desno morš gledat - pač na konc btc-ja




Anonimen -> za tiste iz lj-kako do city parka (24.8.2005 16:54:48)

Punce, pa mislte da ve, kaj to pomeni dvojka :zmeden2:

Gre za trolebuse :)-:)-:)-




baguSka -> za tiste iz lj-kako do city parka (24.8.2005 16:55:25)

aja sej res

mestni avtobus ljubljanskega potniškega prometa št. 2 ;)




ninca -> za tiste iz lj-kako do city parka (24.8.2005 22:03:02)

aha hvala hvala zdej mi je pa že mal več jasn, drgač mamo namen it šele nek oktobra sam še vseen rajš mal prej preverjam :ups:

oooo lucija javorski...:grrr:...ona je pa tanajbl smotana prfoxa kr jih poznam...čist počena na sv.pismo, vsi primeri za slovenščino so neki iz sv.pisma...aj-aj-aj :grrr: jst sm jo imela v 1. letniku 4 mesece, pol je šla ena na porodnisko pa smo dobil eno novo, nas je ona prevzela, letos pa una nazaj pride pa mi vrjetn dobimo nazaj Lučko :((:((:((




Anonimen -> za tiste iz lj-kako do city parka (24.8.2005 23:35:41)

Ninca, sej mas moj gsm pa povej kdaj greste .. ce bom mela cajt, grem lohk z vami, da se ket ne zgubite:)

lp,:fis:




Stran: [1]