Kaj je naredil za vas? (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


KiSsMyAsS -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 15:41:22)

Upam, da te teme se ni bilo. Me pa zanima, kaj je bila najlepsa stvar, ki jo je vas :love: naredil za vas?

:muca:




ZARA -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 15:41:51)

Zara.




jazz -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 15:45:24)

Ja, pri meni tudi- sinek!




dory -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 15:45:33)

Maj :)




KiSsMyAsS -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 15:52:18)

Jst sm se pocutla kot u filmu. Sla sva k meni domov povedat, da sva nardila :duda: in on je izjavu, da me bo ukradu. Takrat sm se pocutla kot 9nebesa, zdej pa cakam na najlepso stvar, ki se nama je zgodila :modri::love:




Annny -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 15:55:19)

9nebesa9nebesa9nebesa




baguSka -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 16:11:46)

Šu je brez mene na dopust.:)-




niki5 -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 16:12:10)

makaroni s sirovo omako... aja, ne.. vprašanje je najlepša.. :smajlikijezmeden: no ja sej so bili tudi lepi in ne samo dobri ;)




baguSka -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 16:14:44)

A najlepša :zmeden:

U matr - nč ker ni kipar..:((




čaki -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 16:15:46)

še zdaj jo dela: prenaša me vsak dan..:ups::ups::ups:




baguSka -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 16:16:10)

uuuuu je pa močen :)-:)-:)-




Pupica -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 16:28:33)

ira sva že dve :)-:)-:)-:)-




urši* -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 16:34:36)

full se spomnem, ko mi je prvič rekel , da me ima rad(skoraj 7 let nazaj), sicer ni blo na nekem romantičnem kraju (v avtu), sam , vedno , ko se spomnem , me kr zmrazi:love:
no in po 6ih letih pa je prišel Luka , to je iiiittaaaaakkk najlepša "stvar" , kar je možno:love:
hvala ti , dragi:love:




Anonimen -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 16:46:35)

Pa saj ni mislila na predmet kot stvar, ampak verjetno dejanje, izjava, gesta,...:)-:)-:)-
Ne bit tak trde, saj je kar posrečeno vprašanje, ker moram zdaj čisto zares razmišljat kaj je moj :love: naredil zame tako posebnega:zmeden2:
Uh, že vem, nehal je kadit zame:bravo:.No, to pa je že nekaj, an ne.




niki5 -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 16:46:44)

otroka sva pa oba naredila zaradi skupne želje, težko bi rekla da je on to naredil zame :zmeden2:

najlepše so pa malenkosti (majhne dnevne stvari), ki ti polepšajo življenje




nejcko -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 17:18:29)


Jo naredi vsakič, ko v iber pospravi kuhinjo (samo potem pa nič ne najdem, hmmm).





Anonimen -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 18:07:33)

Vsak dan naredi kakšno lepo stvar, ne morem potegniti neke črte.
No, mogoče kako me je zaprosil, če bi se poročila z njim. V drevoredu, ob morju na en lep poletni večer, ko nisem niti najmanj kaj takega pričakovala in je bilo točno tako kot v filmu. Saj njemu je to pocukrano, a je to vseeno naredil, zaradi mene.:rozica::rozica::rozica::rozica:




Anonimen -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 18:55:54)

No sej se boste smejale, ampak na žalost se lahko pohvalim samo z leseno gorjačo, na katero je (seveda z vnebovpijočo ljubeznijo in odrekanjem) v 5 minutah izrezbaril napis Metka.




digi -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 19:04:37)

Hm. NAjlepše se mi je zdelo, ko sem prišla domov in me je na prvem koraku v stanovanje čakal rafaelo, korak naprej še en itd. Na mizi pa cela skleda rafaelotov.... Mljask. Ma ni to nekaj najlepšega na svetu? :sloncek:




Vilma -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 19:50:04)

Takih stvari je kar nekaj. Težko izberem najlepšo.
Mogoče to, ko mi je za najino prvo obletnico podaril meni najljubše rože in čisto na kratko v čestitko napisal: 365 poljubčkov.
Mogoče to, ko mi je za valentinovo podaril verižico, na kateri je visel kamenček. In to tak poseben! Tak, ki sva ga skupaj našla na najinih prvih skupnih počitnicah v Baški na Krku.
Ne vem, v bistvu se mi zdi čisto vsak dan z njim najlepši. Končno sem spoznala odraslega in samostojnega moškega, na katerega se lahko zanesem. Ob katerem se počutim enakovredna in samozavestna. In ki mi vedno stoji ob strani.
Zaenkrat je že četrto leto tako, verjamem, da bo tudi v prihodnje :)





rija -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 19:53:22)

Jokal z mano v nekem trenutku.....





Seven* -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 19:56:04)

Najlepsih stvari je veliko. Vsaki dan kaksna nova. Najlepse je za mene to, ko izmucen pride iz sluzbe, vzame Jakoba, se ukvarja do vecera z njim, ga preoblece in uspava, vzame kljuce in gre naprej delat. Ko se vrne ga prevzame in celo noc skrbi za njega (po potrebi previje, da za pit). In to naredi prakticno skoraj vsak dan, ker razume kako je tezko biti nosec in skrbeti za malega otroka.

Najlepse je tudi ko mi zjutraj pusti spat, vcasih tudi do 10h in rece da se moram spociti. Potem mi pa skuha kavo.

Vsak dan kaj lepega.. 9nebesa




BigWhale -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 20:08:39)

Ja, vcasih tudi do desetih, vcasih pa do dvanajstih... :P

Bom se jaz povedal. Zame je blo najlepse to, ko je rekla, 'Eh, bom sla jaz porinit'. In je sla. Porivat avto gor v en precej hud klanec nekje sredi bogu za hrbtom enega travnika, kjer sva se malo ustavila na eni, hm, nocni voznji. ;)

To je blo CARSKO!




lenika -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 20:24:53)

Takih stvari je ogromno. Mi je pa še posebej ostala ena izpred sedmih let, za moj prvi rojstni dan, ko sva bila skupaj. Kupil mi je plišastega psička, zanj izdelal ovratnico in povodec in nanj napisal svoje ljubkovalno ime. Dal mi ga je zato, ker sem študirala(on je že doštudiral)in sem bila med tednom daleč stran od njega. Rekel mi je, naj ga vzamem s seboj, da me bo čuval namesto njega. Zdelo se mi je full lepo.




cmokec -> Kaj je naredil za vas? (24.8.2005 21:18:57)

Meni se je pa najbolj vtisnilo v spomin, ko je začel jokat eno uro po porodu, ko sem že dojila v porodni. Ko se je vse umirilo, je kar privrelo iz njega, da se je bal, če bo vse v redu. Več mi nebi mogel dat. V bistvu se je ravno rodila Sara, z njegovim jokom se je pa rodila družina.




Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>