Kako po končani 3md? (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


tinadvojčica -> Kako po končani 3md? (25.8.2005 9:47:11)

Zanima me kako naprej ko končamo to dieto.Jaz sem sicer kar nekaj izgubila ampak kakšnih 5 kg bi pa še.No kako naprej?




biba77 -> Kako po končani 3md? (25.8.2005 10:04:05)

Kolikor jaz vem, je treba naredit pavzo.
Takoj po koncu je meni bilo receno, da naslednje 3 mesece jem normalno, samo za zajtrke naj obdrzim sadje.

Tako je bilo, ko sem jaz pred leti delala to dieto. Ne vem, ce se je kaj spremenilo?!? :zmeden2:




Magi* -> Kako po končani 3md? (25.8.2005 10:10:32)

sicer nikdar nisem bila na katerikoli dieti, se mi pazdi, da z enim zdravim načinom prehranjevanja (življenja) lahko obdržiš kilažo, če že ne dosežeš zastavljenega cilja.

men grejo kile same dol, pa jem veliko, sam predvsem nemastno, nič cvrtja, veliko sadja in zelenjave, pusto meso, čim manj delikatesnih izdelkov, dosti žitaric. uporabljam samo oljčno olje, pa nič majonez ipd. jemo pa zelo dobro in okusno. ampak tak način prehranjeanja smo imeli že doma in ni nič vsiljeno. pa ne mislit, da se čemu odpovedujemo. ravno tako imamo vsako nedeljo piknik in pozimi nedeljsko pečenko.

pa veliko vode popijem in se dosti gibam.

aja, pa odkar sem sladkarije pospravila z jedilnika, gre postava nazaj z nadzvočno hitrostjo;)




Anonimen -> Kako po končani 3md? (25.8.2005 11:30:29)

Točno tako je, kot pravi Astra.;)




leah -> Kako po končani 3md? (25.8.2005 20:40:44)

Sem gledala tvoje slike Tinadvojčica-pa si res lepo shujšala, tako da jaz mislim, moraš zdaj samo zmerno jesti in redno migati pa bo postava ostala ista.
Aja pa:bravo::bravo::bravo:za voljo!!!in lepo postavo seveda(sicer sem videla smo roke, ampak predvidevam, da je cel body tak)




Mariposa -> Kako po končani 3md? (25.8.2005 21:49:16)

Leah kaki so pa kaj tvoji rezultati s South beach dieto?




Anonimen -> Kako po končani 3md? (2.9.2005 18:44:50)

To se tud jaz sprašujem. Sem shujšala 6 kil z dieto... potem pa sem junija zaključila......
Nisem se držala, in zjutraj jedla samo sadja... men je to (milo povedano) mučenje). Sem pa pazila koliko jem....
Predvsem pa NISEM JEDLA ČOKOLADE

Potem sem šla še 2 kg dol..... pa sem obe dobila nazaj v zadnejm mesecu. Logiš... če ješ čokolado, pa se nažiraš ob polnoči.... itak.

Zdej pa spet pazim..... pa pregovarjam mamo da bi šle mal na dieto... nje sploh ne bi škodlo da bi shujšala, jaz pa si želim še kakšne 3kg dol spravit... za rezervo... za čez zimo




Stran: [1]