Kam na zimske počitnice z 18m otrokom. (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


sonček88 -> Kam na zimske počitnice z 18m otrokom. (3.1.2012 20:14:43)

Ciao, z možem iščeva ugoden in lep appartma za 3-4- dni.
Šli bi z našim 18m otrokom.
Dobrodošli so vsi predlogi za kraj, appartma, kam se it sankat, katere zanimivosti pogledat, ipd....
Ful hvala, za vse odgovore=)




t5t6 -> RE: Kam na zimske počitnice z 18m otrokom. (4.1.2012 7:51:05)

Meni ja za tako majhne super Kranjska gora, mi hodimo v app Mlinar, je zelo blizu smučišča in sankališča, lastniki imajo majhne otroke in so zelo prijazni, hiša pa je praktično na samem in če je dovolj snega se z otrokom lahko sankaš in igraš tudi ob hiši. Čez cesto je hotel Lariks kamor lahko greste v bazen. V app pa so vse ugodnosti, parktično nič ne rabiš vzet s seboj, razen seveda svojih oblek.




Anonimen -> RE: Kam na zimske počitnice z 18m otrokom. (4.1.2012 9:51:34)

Lani smo bili v Chiveti (St. Fosca) in je bilo prav fajn ... smučišča so noro dobra, pa v vasici je eno fajno otroško smučišče in sankališče poleg ... Če ti pa Italija ne diši, je pa Kranjska Gora res super.




t5t6 -> RE: Kam na zimske počitnice z 18m otrokom. (4.1.2012 10:01:34)

Ampak jaz nisem razumela, da bi oni smučali? Ker v Italijo se za malo sankanja res ne splača it. No mi smo prva leta hodili na Kromplaz (držalo nas je še navdušenje iz časov, ko ni bilo otrok), dokler ni eno leto sin zbolel in ga je mož 5 ur nazaj k starim staršem peljal. Takrat sem si rekla, da dokler so otroci majhni bomo kar k nam hodili, ker karkoli se zgodi si eno uro od doma.




phelps -> RE: Kam na zimske počitnice z 18m otrokom. (6.1.2012 8:04:58)

Mi gremo v Terme Zreče za 4 dni preko Hoferja (hotel Smoglavc), plačali bomo 200 eur - polpenzion (za malo - 14 mesecev je zastonj). S seboj bomo vzeli sani in se odpeljali gor na Roglo. Za smuče pa še ne vemo, ker ni ne vem kako aktualno smučišče + smučat bi mogla izmenično (čuvanje male), kar nama ni tako zabavno.




jumper81 -> RE: Kam na zimske počitnice z 18m otrokom. (19.2.2012 16:58:10)

ROGLA 041 576 752




Stran: [1]