Bejbe (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Špela100 -> Bejbe (25.8.2005 22:08:11)

Držte se ta teden in držite pesti in ful:sloncek::sloncek:




pot -> Bejbe (25.8.2005 23:15:13)

tudi ti se drzi in mi drzimo pesti zate
:rozica: :rozica: :rozica:




Nataša31 -> Bejbe (26.8.2005 9:44:27)

Ojla!

Sem bila na dopustu, pa sem komaj zdajle pogledala na forum. pri meni nič novega, nič me ne špika, ne boli, do :hudicek: pa še dva/tri dni. bomo videli. kaj pa pri tebi špela100, kaj novega?
Drži se in lp!
držim :miska:, da bi bile ta mesec srečki :nosecka:




Mari71 -> Bejbe (26.8.2005 12:38:53)

Spela100,

sva v zelo podobni situaciji ne-cakanja, tako da drzim pesti za vse nas.

Mari




Špela100 -> Bejbe (26.8.2005 13:13:39)

Nataša31, Mari,kako ste???
ja mene vsake tolko kaj špikne pri jajčnikih, drugače prav PMS znakov nimam.Tistega tipičnega šraufanja ni in pms bolečin.Ma ne vem včeraj bi celo prisegla, da mi je bilo zvečer mal slabo.

Ha, ha za crknit, sami znaki, sploh ne vem a je sam v glavi al je res kaj.Pustimo se presenetiti.

Ne mislit na to, ne mislit na to, ne mislit na to. Izklopita se, uživajta vikend, razvajajta se.
pa bo vikend mimo.

Joj to čakanje..:miska::miska::miska::miska::miska::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:




Mari71 -> Bejbe (26.8.2005 13:55:29)

Spela100,

......sej k'r gre, no. Krizo sem imela (ze) to sredo. Pred sredo bi namrec prisegla, da ta mesec pa bo, od srede naprej pa so znaki uplahnili oz. kar izginili, samo se bolece prsi imam, posebej proti veceru in ko grem po stopnicah:)

Drugac pa prav nic: nic spikanja, verjetno pa bo :hudicek: zamudila tako kot prejsnji mesec, tako da se vsaj se 4-5 dni ne bom vnemirjala. Oz. se bo trudila, da se ne bi:) Dobro, da imam mojega :love:!

Naj tudi tebi ta cas cim bolj mirno mine! Uzivaj v weekendu in se kaj javi na pomozni RR.

Mari,




Stran: [1]