RE: naravna kozmetika (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Eko kotiček



Sporočilo


Patricija32 -> RE: naravna kozmetika (30.1.2014 23:54:53)

Nusika35, sem po tvoji objavi tud jaz kupila njihovo za telo in je res zlo fajn! [sm=smajl.gif] A veš mogoče č bodo imel tud linijo za otroke?




Nusika35 -> RE: naravna kozmetika (31.1.2014 21:30:05)


IZVIRNO SPOROČILO: Patricija32

Nusika35, sem po tvoji objavi tud jaz kupila njihovo za telo in je res zlo fajn! [sm=smajl.gif] A veš mogoče č bodo imel tud linijo za otroke?


Baje da bodo, na njihovem FB piše da naj bi prišla vn februarja - torej zdaj :) Upam da bo tko ok kot je za odrasle pa da ne bo predraga. No sj če bo cenovno kaj takega tako kot je tale linija bo super.




Nusika35 -> RE: naravna kozmetika (6.2.2014 23:59:14)

Baje da bo little siberica že naslednji teden v skladiščih, videla na njihovm fb-ju :):)




Balerina -> RE: naravna kozmetika (7.2.2014 5:40:06)


IZVIRNO SPOROČILO: ela23

Jaz naravne izdelke naročam pri gospe iz Trzina. Izdeluje trda mila, kopeli, razne kreme za obraz, ustnice, noge, za okoli oči ... ODLIČNO kremo proti celulitu [sm=smiley36.gif], deodorante, solne kopeli, masažna olja ... Ne vem, če ima gospa kakršen koli certifikat, vem pa, da se maksimalno potrudi, da so vse sestavine kakovostne. Jaz sem super zadovolja, če katero zanima kontakt (posredujem lahko tudi mini e-katalogec) naj mi piše na ZS, da me ne bo kdo obsodil, da reklamo delam. [sm=smiley36.gif]



Pozdravljena, ja verjamem da misliš da te bodo obtožili reklame ampak glede na to da vse punce napišejo znamko kozmetike, nekatere cello linke prilepijo, ne vidim razloga da bi ti podatke od domače kozmetike dajala samo na ZS.
Ker če je domače je včasih še boljše in če se nekdo trudi in dobro dela mu lahko tudi pomagamo, pa magari z ''brezplačno reklamo''. Tako da kar pogumno in nam zaupaj kaj več. [sm=bravo.gif]




nina8 -> RE: naravna kozmetika (21.2.2014 16:57:43)

Jaz pa uporabljam negovalno kozmetiko za obraz Derma E. Izredno jo pohvalijo na vseh testih. Je naravna, ni testirana na živalih, vsebuje ogromno antioksidantov pa ni pretirano draga. Pri nas se dobi v določenih spletnih trgovinah, vendar ne bistveno dražja kot v tujini, od koder jo jaz naročam.




Mipka -> RE: naravna kozmetika (6.3.2014 12:31:28)


IZVIRNO SPOROČILO: Nusika35

Baje da bo little siberica že naslednji teden v skladiščih, videla na njihovm fb-ju :):)


Sem jo že opazila v Tuš drogerijah :) Je že katera kupila, izkušnje?? Za odrasle je super, upam da bo taka tud za otroke ...




Nusika35 -> RE: naravna kozmetika (11.3.2014 9:47:38)




Sem jo že opazila v Tuš drogerijah :) Je že katera kupila, izkušnje?? Za odrasle je super, upam da bo taka tud za otroke ...


Smo jo preizkusili, ja [sm=smiley36.gif] Zelo fina, ful nežna, brez kakšnih parabenov ali pa silikonov, ne draži, tud embalaža je zelo simpatična. Pa baje da so dobili na sejmu v Londonu lani nagrado za najboljši produkt ta dojenčke in mame ... ja, bo nekaj na tem :)




Nusika35 -> RE: naravna kozmetika (11.3.2014 10:37:48)

sori, sem se zatipkala ... za najboljši organski produkt za mame in dojenčke :)




kozmetika -> RE: naravna kozmetika (20.3.2014 14:16:22)

Opravičujemo se za smetenje. Smo skupina 3. študentk in pri izdelavi projekta potrebujemo Vašo pomoč, zato bi Vas lepo prosile, če si vzamete 3 minutke časa in izpolnete to anketo.
Hvala!!

https://www.1ka.si/a/37772




prevečosebena -> RE: naravna kozmetika (8.5.2014 12:59:49)

Jaz večinoma uporabljam kozmetiko crosmerba, imam zelo občutljivo kožo, v preteklosti sem imela polno mazoljev.

Za kreme te fime sem se odločila po prebiranju več forumo in nasvetov kolegic. Na začetku sem bila malo skeptična ker se mi je v enem tednu koža "sčistila" in je vse ven butnillo, potem pa se je stanje umirilo. Kupujem jo tu http://vidastudio.si/si/trgovina/, najraje uporabljam rjavo, semizdi da je najbolj vsestranska.

Je pa vsa kozmetika naravna, imela sem par alergijskih reakcij od raznih krem in deodorantov, od takrat kupujem samo še naravno kozmetiko. A še katera uporablja crosmerbo?




Patricija32 -> RE: naravna kozmetika (29.6.2014 11:21:54)

punce a ste videle da imajo trenutno v tuš drogerijah tedne naravne kozmetike? Kar pomeni vsak teden ena znamka naravne kozmetike znižana. Trenutno so znižani od Sante za 20 %, imajo pa do konca še od butters in dr. scheller. No če kateri prav pride. Jaz bom najbrž poskusila kaj od teh izdelkov glede na to da so znižani, mogoče pa najdem svoj novi najbolj priljubljen brand [sm=bravo.gif]




Matjaz68 -> RE: naravna kozmetika (18.1.2016 15:33:46)

Živjo,
imajo tudi otroško linijo!
Edina DERMATOLOŠKA (pri razvoju sodelujejo dermatologi, izmerijo učinke in dokazujejo rezultate krem in ostalih produktov) 100% naravna in certificirana kozmetika na evropskem trgu: www.gamarde.si preverite! vsak produkt ima certifikat!
Popolnoma brez kemije!!!
Vse vhodne sestavine na embalaži in na spletni strani, prav tako je objavljen certifikat za vsak artikel!
Ja potrebno je prebirati vsebine! Zelo moderno je napisati brez parabenov, potem pa so notri "fenoksietanoli" kar je povsem isto!!!
Lep pozdrav!




Matjaz68 -> RE: naravna kozmetika (18.1.2016 15:37:09)

Živjo,
preveri spodnje! Imajo tudi otroško linijo.
Edina DERMATOLOŠKA (pri razvoju sodelujejo dermatologi, izmerijo učinke in dokazujejo rezultate krem in ostalih produktov) 100% naravna in certificirana kozmetika na evropskem trgu: www.gamarde.si preverite! vsak produkt ima certifikat!
Popolnoma brez kemije!!!
Vse vhodne sestavine na embalaži in na spletni strani, prav tako je objavljen certifikat za vsak artikel!
Ja potrebno je prebirati vsebine! Zelo moderno je napisati brez parabenov, potem pa so notri "fenoksietanoli" kar je povsem isto!!!
Lep pozdrav!




robista -> RE: naravna kozmetika (24.1.2017 15:35:09)

Kako se vam kaj zdi babor kozmetika?

Gledam izdelke tukaj: http://www.rehamed.si/babor-kozmetika/ ne vem pa kakšna je kaj cena.
So babor izdelki dragi ali ne?




Lelly28 RR -> RE: naravna kozmetika (1.5.2021 22:17:15)

mi si kar sami doma zmešamo deodorant in je super naraven p še 100x cenje je kot v trgovini [sm=bravo.gif]




Angelpandas1 -> RE: naravna kozmetika (11.3.2024 4:56:51)


IZVIRNO SPOROČILO: Nusika35


IZVIRNO SPOROČILO: Aika77

Men je pa ful všeč ena nova kozmetika pri nas, Natura Siberica. Poznate? iz sibirskih zelišč, z ecocert certifikatom, ekološka pridelava. Sem že kar nekaj njihovih izdelkov poskusila in so super, ne dražijo, lepo se vpijejo, razmažejo in nahranijo :) Ni pa nič kaj dražja od alverde in podobnih, s tem da meni alverde pač najbolj ne ustreza, tale mi je pa super. [sm=bravo.gif]


Ja poznam, res je dobra. Sem si kupila par izdelkov za telo in sem tud ful zadovoljna - za enkrat imam zimsko kremo za roke in nočno kremo za telo. Razmišljam pa tud o kremi za obraz. Aika77 si poskusila tud kaj za obraz, kaj priporočaš?

Ja poznam, res je dobra. Sem si kupila par izdelkov za telo in sem tud ful zadovoljna - za enkrat imam zimsko kremo za roke in nočno kremo za telo. Razmišljam pa tud o kremi za obraz. Aika77 si poskusila tud kaj za obraz, kaj priporočaš?


Super, vesela sem, da si zadovoljna z izdelki!




Angelpandas1 -> RE: naravna kozmetika (21.3.2024 12:01:57)


IZVIRNO SPOROČILO: Nusika35
https://www.shopsy.si/Shopsy-Davcna-Blagajna/
sori, sem se zatipkala ... za najboljši organski produkt za mame in dojenčke :)

sori, sem se zatipkala ... za najboljši organski produkt za mame in dojenčke :) https://www.bodygain.si
Nič hudega, razumem.




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]