|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kerensa
8.2.2012 14:34:40   
Pia73
Sto let že nisem bila na RR, pa sedaj nikjer ne zasledim Kerense. Mi jo je bilo fajn brat. A ne sodeluje več? Kerensa, če še bereš, me zanima, če si že izdala knjigo in naslo le-te. To bi pa res prebrala, he, he,.. Pa kako si drugače? Pobič raste, kajne? Mu je fajn v šoli? Ti si že doštudirala? Pravo, kajne? Pa NY?

Če pa ne bere več, jo lepo pozdravite. Morda se me še spomni.

_____________________________

Ja, ja,...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kerensa
8.2.2012 14:38:44   
Daschi
Kerensa ne bere več. je šla. Zdaj je stilistka in svetovalka za prehrano Melanie Trump. Ima zasebno letalo, v Nev Jorku pa svojo plesno šolo.
Sem pa ena redkih, ki ima njeno privat številko, prav uno od telefona iz letala, ji lohk kaj sporočim.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kerensa
8.2.2012 14:41:15   
Pia73

IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Kerensa ne bere več. je šla. Zdaj je stilistka in svetovalka za prehrano Melanie Trump. Ima zasebno letalo, v Nev Jorku pa svojo plesno šolo.
Sem pa ena redkih, ki ima njeno privat številko, prav uno od telefona iz letala, ji lohk kaj sporočim.



Ok, pol mi jo pa pošlji v PM. Številko seveda.

_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
8.2.2012 15:05:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Daschi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kerensa
8.2.2012 16:13:00   
Daschi

IZVIRNO SPOROČILO: Pia73


IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Kerensa ne bere več. je šla. Zdaj je stilistka in svetovalka za prehrano Melanie Trump. Ima zasebno letalo, v Nev Jorku pa svojo plesno šolo.
Sem pa ena redkih, ki ima njeno privat številko, prav uno od telefona iz letala, ji lohk kaj sporočim.



Ok, pol mi jo pa pošlji v PM. Številko seveda.



Seveda, bom. Če nadzorni svet odobri, seveda.

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kerensa
9.2.2012 13:31:13   
riders
Lej Pia, iskalnik

http://www.ringaraja.net/forum/searchpro.asp?phrase=&author=Kerensa*&forumid=ALL&topicreply=both&message=body&timeframe=%3E&timefilter=0&top=300&criteria=AND&sortMethod=r&submitbutton=Potrdi

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kerensa
9.2.2012 16:01:32   
arianna05
Ste prav patetične. Ne razumem, zakaj se tako norca delate. Kaj je narobe, če ima sanje in želi proč? Jaz imam tudi otroke, in želim proč in bom šla (če gre vse po sreči) in ne vidim nič groznega v tem, da "zvlečem" še otroke s seboj. Živimo v svetu, kjer se vse s svetlobno hitrostjo spreminja, niti Slovenija ni več to, kar je bila, in čeprav vsi lajnate eno in isto: Amerika je v Sloveniji in podobna jajca, se jaz s tem ne strinjam. Tako kot gremo naprej, bomo imeli Grčijo, ne pa Amerike.
Kerensa je (vsaj zame) pametna, razgledana in pogumna ženska, kar za nekatere med vami ne bi mogla ravno trditi, da si upate tako norčevati. Sem prebrala njeno temo glede Amerike, in se zraven križala, kako so nekateri pametovali. V tej državi še vedno velja, da če ne razmišljaš in ne živiš kot večina, te vsi popljuvajo.
Veliko družin gre v teh časih proč, v tuje države. Eni o tem pišejo, drugi ne (pojdite malo pogledat na forume o življenju v drugih deželah). Enim uspe, drugi se vrnejo. Ljudje smo si različni. Jaz sem "zvlekla" svojo družino na Irsko in tam živela 3 leta. Razlogi, zakaj smo prišli nazaj, nimajo trenutno s to temo veze, naj pa povem, da smo tam imeli službe, in to dobre. Prišli smo še pred recesijo. Mi je žal, da smo, ker je bilo tam bolje kot tu. In vseeno mi je, kaj si drugi mislijo o dejstvu, da razmišljamo o vnovičnem odhodu, a ne na Irsko.
Vem tudi, da je veliko tudi takih, ki bi šli, a si ne upajo, in bi šli samo v primeru, če bi nekdo namesto njih vse uredil (od stanovanja, službe, šole,...). A dobro, niti njih ni treba obsojat, vsak naredi kar želi. Nimate pa nobene pravice se norčevat iz ljudi.
In verjetno vas bere, le na vaše provokacije noče več odgovarjat.

(odgovor članu Daschi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kerensa
9.2.2012 17:05:36   
Kerensa*
Hvala za smeh. user posted image

Daschi - ti ne bi mogla kiksniti bolj, kakor si kiksnila. user posted image

Pia - hvala za zanimanje. Moji kontakti so v podpisu.

Arianna - če me spomin ne vara, sem dobila tvoj e-mail. Z veseljem prebrala. In ob prvi priliki odgovorim.

Drugače pa... da vam ta moj New York ne gre iz glave, ej user posted image ... jaz se spomnim samo tega, da mi je nepremičninski agent iz ZDA ob mojem zanimanju za nakup neke extra poceni hišice napisal v e-mailu YOU NEED TO CARRY A GUN IN THAT NEIGHBOURHOOD. user posted image

(odgovor članu Pia73)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kerensa
9.2.2012 17:09:24   
mateyka
arianna05, mogoče pa Daschi pozna Kerenso in ta hec ni mišljen kot norčevanje? saj majo mRRhe chat na FBju; čist možno je da se s tam poznata in zato taki heci.
Pia73, če bi rada kaj več vedela - Kerenca ima svoj javni RR email kamor ji lahko pišeš in jo pobaraš.

(odgovor članu arianna05)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kerensa
9.2.2012 17:12:20   
Kerensa*
Daschi ni med mRRhami.

In po tolikih letih... najprej sem vam štrene mešala jaz, ker sem bila drugačna od večine in ker sem imela čas... nasledila (dokaj vzorno) me je Miška McCute... če boš vztrajala s količino pisanja, boš pa tudi ti, Daschi, solidna naslednica.

user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kerensa
9.2.2012 17:23:56   
ZARA
O, Karnisa. Koga iščeš ta trenutek?user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kerensa
9.2.2012 17:25:04   
Kerensa*
Nekoga, kogar bi lahko je*ala u glavo, ker mi je čikov zmanjkalo in sem sitna.

Pa ti?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kerensa
9.2.2012 17:26:26   
ZARA
Jst iščem en dokument v računalniku, matermu. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kerensa
9.2.2012 17:28:10   
Kerensa*
Mislim, da bom kar g. Moža poslala na Petrol. Če ne bo šel prostovoljno, bo šel pa pod vplivom grožnje.

Ti pa iskalnik uporabi, materti.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kerensa
9.2.2012 17:29:13   
ZARA
Ja, saj sem ga pa ne najde, točnega naslova fajla se pa ne spomnim. AAAAAAAAAAAAAAAAAuser posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kerensa
9.2.2012 17:31:00   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Daschi ni med mRRhami.

In po tolikih letih... najprej sem vam štrene mešala jaz, ker sem bila drugačna od večine in ker sem imela čas... nasledila (dokaj vzorno) me je Miška McCute... če boš vztrajala s količino pisanja, boš pa tudi ti, Daschi, solidna naslednica.

user posted image


tenkju! v čast mi je! user posted image
 


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kerensa
9.2.2012 17:31:58   
Kerensa*
Saj ne potrebuješ točnega naslova - ena beseda ali pa nekaj črk iz besede je dovolj, pa ti pokaže opcije. Ko boš med njimi videla naslov, se ga boš pa menda ja spomnila.

Yuhu - g. Mož gre po žeblje za krsto. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kerensa
9.2.2012 17:33:17   
ZARA
Ma ne... sem že vse probala, no, očitno ne, ker ne najde.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kerensa
9.2.2012 17:35:10   
Kerensa*
Očitno je samo to, da očitno še nisi vsega poskusila.

Trobentarca. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kerensa
9.2.2012 17:36:35   
ZARA
user posted image Ma ko ga šljivi.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kerensa
9.2.2012 17:39:30   
Kerensa*
Jaz ziher ne.

Kofe se kuha, rakave palčke so na poti, RR in FB prižgana... kaj še češ lepšega za mrzel četrtkov večer? user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kerensa
9.2.2012 17:46:24   
ZARA
Joj, moja dva sta šla drsat v tale svinjski mraz. Jst imam pa full dela in ne morem... zdej pa tuki kukam, k ne najdem tistega jebenega faaila. Najraje bi si kafedro skuhala.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kerensa
9.2.2012 17:48:03   
Kerensa*
Moj Pubertetnik tudi nekje v BTC-ju hokej igra. Mladič pa tukaj po stanovanju bluzi in teži.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kerensa
9.2.2012 17:49:07   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Moj Pubertetnik tudi nekje v BTC-ju hokej igra. Mladič pa tukaj po stanovanju bluzi in teži.

Luna je bila teeežka. Zara je tečna že 3 dni. Jokca za vsak premik črevesja... user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kerensa
9.2.2012 17:55:49   
Kerensa*
Moje potomstvo tudi, ja... in potem g. Mož pi*di nanju... in potem še jaz nanj... baaah.

Saj zdajle bodo poročila, Zara, pa bova lahko zaradi politike zavijali z očmi. user posted image

U, aja, saj res - za tiste, katerim moj New York resno ne gre iz glave (po tolikih letih)... zaenkrat nimam šans, da dobim green card izven DVLP, na DVLP pa nima smisla sodelovati, dokler ne naredim mature. Torej oddam vlogo za DVLP leta 2012 jeseni in nič prej. Trenutno sta dve opciji - Anglija in Kanada. Jaz bi šla raje v Kanado (začasno), ker imam tam teto in ker so tam dobre SLO/CRO communities, ampak žal bi potrebovala malce več denarja, kot si pa trenutno lahko privoščim, tako, da bo začasna postojanka kar GB. Aprila greva z g. Možem gor (predvidoma za en teden), pa bomo videli. Medtem pa bom vseeno poslala tisto blesavo application form na ambasado na Dunaj (za Kanado) - mogoče pa pridem do intervjuja, kdo bi vedel.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?