Ali imate.... (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


Anonimen -> Ali imate.... (2.9.2005 18:50:17)

.. tudi ve poseben kos garderobe (npr. hlače, majčka....)
ki jih šparate zato, da ko boste shujšale da jih boste dale gor?

Jaz šele zdej ko sem se znebila par kilc vidim kaj vse imam lepega v omari. Prej sem lahko nase spravla lih 1/3 oblačil.... Zdej sem pa tisto tretino vrgla proč... pa mam še zmeraj enih par cunj, ki so mi prevelike sam mi jih je škoda proč vrečt.

Mam pa eno krilo (mini) in eno žametno (kao) majčko, ki sem ju slučajno odkrila. In ko sem si ju oblekla kr nisem mogla verjet da sem res tako suha. Najbrž ju nikol ne bom imela oblečeno za v javnost... sta bolj za "dvigovanje mojega ega" v slabih dneh.




soncece24 -> Ali imate.... (2.9.2005 18:56:24)

Mam ene miss sixty kavbojke št. 28, zdaj pa nosim 31. Mi na pamet ne pade, da jih stran vzržem, so stale 17.000 in sem jih mogoče parkrat oblekla, prav pa mi verjetno ne bodo nikoli več




kofetek2010 -> Ali imate.... (2.9.2005 19:04:38)

jap, celo omaro cot, ki čakajo na bolj suhe čase enkrat drugo leto, tam spomladi, mogoče




Anonimen -> Ali imate.... (2.9.2005 19:08:31)

Ja, stare že tud kakšne 3-4 leta-pa se še vedno tolažim, da mogoče pa enkrat....




Mariposa -> Ali imate.... (2.9.2005 19:10:18)

Ja seveda. Sploh v fazi hujšanja velikokrat namerno kupim številko manjše oblačilo, ker bom itak shujšala No kakorkoli, če mi rata shujšati še kakih 5-8kg mi sigurno leto ne bo potrebno kupiti ničesar več




Anonimen -> Ali imate.... (2.9.2005 19:33:19)

Vse, kar imam v omari.




polona2 -> Ali imate.... (2.9.2005 19:56:33)

ITAK, cel kup kavbojk(tudi pri meni čakajo Miss Sixty na boljše čase) in ene res nore buggy hlače z žepi, te sem že kupila z namenom,da jih oblečem, ko bom vsa shujšana, he he, dream on...




Stran: [1]