hotel ajda- moravske toplice? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


zita -> hotel ajda- moravske toplice? (26.3.2012 17:01:19)

Zanima me, če je kdo že bil v hotelu ajda v moravski toplicah? Imamo 6 letnika in 1 letnika. Moravske toplice še nsimo bili. Kkao se vam zdijo, primerne za otroke. Do sedaj smo bili samo v Čateških ali Termah Olimie, bi pa mal zamenjali[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




tajtaja -> RE: hotel ajda- moravske toplice? (26.3.2012 21:36:15)

Mislim da boste zelo zadovoljni v naši prelepi prekmurski ravnici[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].




pelin -> RE: hotel ajda- moravske toplice? (26.3.2012 21:57:16)

V hotelu Ajda sicer še nismo bili, smo bili pa v Prekmurki vasici v Moravskih toplicah....v primerjavi s Čateškimi in Olimjem, kjer smo tudi že bili, so mi Moravske toplice najbolj simpatične...sami notranji bazeni imajo sicer v primerjavi s Čateškimi, manj zanimivosti (toboganov in ostalih for) za mulčke, je pa mene čisto prevzela okolica....Bili smo maja in smo se našpancirali in nakolesarili do vrha...




malimali21 -> RE: hotel ajda- moravske toplice? (26.3.2012 23:02:46)

V hotelu Ajda še nisem bil sem pa bil v hotelu Termal, ki je malo slabši kar se tiče zadev za otroke. Maš pa v hotelu Ajda zunanji bazen za otroke in pa v Termah 3000 zunanji in manjši notranji bazen. Drugače pa je tudi hrana meni odlična in pa veliko družin lahko srečaš z malimi otroki tako, da priporočam!
Še to se mi dopade da je samopostrežni zajtrk in večerja, da je veliko raznolike hrane.
Otroška ponudba otroško igrišče otroški bazen skakalni bazeni tobogani s posebnimi efekti, otroška animacija.









Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (27.3.2012 1:52:25)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ona -> RE: hotel ajda- moravske toplice? (27.3.2012 10:17:10)

Mi smo bili tam pred dvemi leti in smo bili zelo zadovoljni.
Hotel je ok,sobe tudi, edina kar mi ni blo všeč je bla hrana,ker je bla bolj taka brez okusa,ma se je dalo jest :)
Kopali smo se predvsem zunaj,ker smo bili poleti tam in nam je blo res všeč.Naša tamala še zdaj večkrat omeni te toplice,ker je bila navdušena in večkrat vpraša kdaj gremo spet [sm=smiley1.gif]
Tako,da priporočam,pejte in se fajn imejte!




Stran: [1]