megan stari model (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Očkov forum



Sporočilo


misa4 -> megan stari model (24.4.2012 16:49:08)

Imam priliko dobit megana redno serviseranega, lepo ohranjenega, za zelo smešen denar, me zanima kakšni so tile avti, kakšna je poraba in koliko ima pritlažnika, imam 2 otroka in 2x preveč šare[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] zdaj vozim 20let staro 19, pa že nekaj let čakam da crkne, pa hudič še dela[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image], sem rekla da jo bom vozila dokler bo šla, pa gre brez servisov




romta -> RE: megan stari model (25.4.2012 11:57:59)

Imam letnik 99, nobenih večjih problemov, razen letos mi je šel akumulator in pa glava na črpalki (vsaj zdi se mi [sm=smiley36.gif]). Drgače pa se že skoraj deset let vozim brez težav in ga bom imela dokler ne bo za na odpad...
Vozim se na majhne razdalje, pokuri mi 8l/100km, dolge razdalje kuri 6l.




Anonimen -> RE: megan stari model (25.4.2012 18:36:25)

moj fotr ga ma tudi 2000 letnik, zadnja leva vrata se ne odpirajo že ene 6,7 let. kuri 8,9 litrov, nikoli manj kot 7, pač odvisn tudi od šoferja, placa ma kr dost, ampak glede na to da zgeda velik ubistvu ni tok velik. js osebno ga nebi imela, spredi ful natlačena armaturka moj komi sedi k ma tiste dolge noge :) pa je meu kr ful komplikacij že z njim




jabka -> RE: megan stari model (11.6.2012 12:00:18)

moj ga ima, celo 1997 in gre ok, ni problemov. Redni servisi in gre  




Anonimen -> RE: megan stari model (11.6.2012 12:26:47)

Pri par leta starih Renaultih (sploh dizlih) s smešno nizko ceno bi se mi takoj alarm sprožil ... ena serija motorja je imela namreč blazne napake in so motorji cepali kot za stavo ... tako da fino se pozanimaj na raznih avtomobilističnih forumih kateri motorji so bili to.




Poka -> RE: megan stari model (19.9.2012 8:30:13)

Mi smo oz. starši, to je že ful let nazaj, kupili megana karavana, prej smo pa imeli eno šminkersko Mazdo in sem bila nad Meganom ful razočarana. Men je to ful grd avto, pa menda se ful kvari.

Jaz sem že imela problem, ker sem dobila avto za smešno nizko ceno, ker takrat si drugega nisem mogla privoščit, na koncu sem v dveh mesecih dala po celo povprečno Slo plačo za popravila, za ta denar bi se pa dalo že dobit OK avto. Na tvojem mestu bi razmislila...

Kaj je pa drugače smešno nizka cena za tebe? Ker Clioti in ta rang avtov sem jaz gledala da so tam nekje med 3k in 4 in pol. Jaz sem kupila dober avto za 4200, z zbijanjem cene, ful ohranjen. Sam moraš imet kar srečo. Ne vem, zgleda imam jaz nek instinkt, da se zapičim v v redu avte in sem ga našla v enem dnevu. Sem ga pa prodala za isto ceno čez en mesec naprej - vozil se je ko za stare mame... Vem, da sem po eni strani neumna, ker bi šel še 10 let. Aja, bil je Nissan Primera, sam je res če bi bilo pa karkoli narobe, drago vzdrževanje. Sam prej sem imela pa tudi rabljen dobro ohranjen avto, kjer je vse nekako nestandardno, pa ni bilo nikoli nič narobe... Razen anteno so mi dol spipali se ni dalo dobit nobene pod 450 eur... Nisem dala nikoli druge [sm=jezicek.gif], ostalo je sreča bilo brez problema. Prodala sem ga tudi s težkim srcem, v tretjem poskusu, ko sem si prej mislim da dvakrat premislila, sam tip se je kar tresel...




Tutan -> RE: megan stari model (19.9.2012 8:36:44)


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Pri par leta starih Renaultih (sploh dizlih) s smešno nizko ceno bi se mi takoj alarm sprožil ... ena serija motorja je imela namreč blazne napake in so motorji cepali kot za stavo ... tako da fino se pozanimaj na raznih avtomobilističnih forumih kateri motorji so bili to.



Menda so to letniki 2005. Vsi Renaulti, od Espace dalje.

Drugače pa - tam od letnika 2008 so OK.
Meni je nov Megan karavan res lep. Bi imela, takojjj [sm=smiley36.gif] Ampak moj kupuje samo japonce.




Anonimen -> RE: megan stari model (19.9.2012 9:06:06)


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Pri par leta starih Renaultih (sploh dizlih) s smešno nizko ceno bi se mi takoj alarm sprožil ... ena serija motorja je imela namreč blazne napake in so motorji cepali kot za stavo ... tako da fino se pozanimaj na raznih avtomobilističnih forumih kateri motorji so bili to.



Menda so to letniki 2005. Vsi Renaulti, od Espace dalje.

Drugače pa - tam od letnika 2008 so OK.
Meni je nov Megan karavan res lep. Bi imela, takojjj [sm=smiley36.gif] Ampak moj kupuje samo japonce.

Itak [sm=smiley2.gif]




pridna_janja -> RE: megan stari model (19.9.2012 9:07:56)

moj megan koupe je zgorel ko smo šli na morje [sm=smiley19.gif]




Anonimen -> RE: megan stari model (19.9.2012 9:21:35)


IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

moj megan koupe je zgorel ko smo šli na morje [sm=smiley19.gif]

OMG ... samovžig al je zgorel v teh požarih, ki so letos pustošili po obali?




Stran: [1]