kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres) (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Kampiranje



Sporočilo


modrooka -> kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres) (8.5.2012 9:01:40)

Punce, zanimata me še ta dva kampa. Je katera bila v obeh in ju lahko primerja. Gremo v začetku julija.

Lp




Tejči -> RE: kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres) (8.5.2012 18:44:02)

Mi smo si ogledali vse te kampe: na Lošinju, Cresu, Martinščici, potem na Krku, Glavotok, Njivice in zmagal je Kovačine. Tukaj smo se stacionirali in ne gremo več vstran..je prelepo[sm=smiley1.gif]




alda -> RE: kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres) (8.5.2012 19:03:43)

Če primerjam le Čikat in Kovačine je Meni osebno Čikat bil dosti lepši, kamp kar fajn v senci, plaža sicer podobna, vendar morje čistejše, pa še za otroke imeli kar dost animacij, igral,....
Če je zdaj drugače ne vem ampak par let nazaj je bila trgovina v stari gavzi-Kovačine kar slabo založena s svežimi stvarmi, medtem ko pa si v Čikatu imel v kampu vsak dan kar si želel sveže: tako meso,kot sadje in zelenjavo, tako da ti ni rabilo hodit v mesto.




tulpek -> RE: kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres) (8.5.2012 19:05:18)

V čikatu je čist premalo plaže, ki je primerna za majhne otroke, večinoma je skalnata in dva majhna zaliva z večjimi prodniki, ki so tudi malo težki za hojo čist tamalih.
V Kovačinah je bilo meni veliko bolj všeč, boljša plaža... ampak smo se tam samo eno dopoldne kopali, tak da več ne vem povedat.




Tejči -> RE: kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres) (9.5.2012 15:04:19)


IZVIRNO SPOROČILO: alda
Če je zdaj drugače ne vem ampak par let nazaj je bila trgovina v stari gavzi-Kovačine kar slabo založena s svežimi stvarmi,


Stara gavza je cca. 500 m stran od kampa Kovačine, tako da to ni ena in isto. Kako pa je v Stari Gavzi ne vem, mi nikoli tisti del ni bil všeč. Kamp Kovačine ima od lani naprej na novo porihtane plaže, nasut droben pesek, voda čista,... Senca pa je tako: en del kapma je v gostem borovem gozdičku, en del je polsenca v nasadu oljk, en del pa na soncu..tako, da se za vsakega kaj najde[sm=smiley1.gif] Trgovina je do zdaj bila vedno dobro založena... Sadje in zelenjava se dobi tudi zraven trgovine, vsak dan sveža in zelo dobra (predvsem njihov paradižnik..mmm). Sanitarije so čiste in urejene. Če pa še te kaj konkretno zanima, pa napiši[sm=smiley1.gif]




solinar -> RE: kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres) (10.5.2012 21:12:57)

Mi smo lansko leto kolebali med kampoma Čikat in Kovačine....odločili smo se za slednje in nam ni bilo žal...tako kot je napisala tejči - za vsakega se najde prostor,Trgovina v kampu je zelo dobro založena,sadje,zelenjava vsak dan sveža...sanitarije čiste...to, da se letos vračamo v ta kamp pove, da smo bili zelo zadovoljni v tem kampu vključno z našo 5 letnico ki je bila navdušena nad mini klubom [sm=smiley36.gif]




najati -> RE: kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres) (4.7.2012 20:00:35)

Zelo me zanima, ce lahko v ta kamp (Kovacine) gres kar tako - brez rezervacije in se vedno dobis prostor v senci. Skusal sem rezervirati... parcele so samo se v vijolicni in beli coni... je tam kaj sence??




alamar -> RE: kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres) (5.7.2012 17:16:27)

V kamp seveda lahko prideš, vendar je verjetnost, da v visoki sezoni dobiš parcelo v senci majhna. Junija ali Septembra pa ni problema. V vijolični coni je nekaj sence, sicer odvisno od številke parcele. Moraš računat, da so najboljše že oddane.





najati -> RE: kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres) (11.7.2012 23:04:31)

Hvala. Bomo verjetno poskusili sreco...




latris -> RE: kamp Čikat (Lošinj) ali Kovačine (Cres) (12.7.2012 9:51:09)

Mi smo šli lani 17. avgusta. Nisem mogla verjet, da so bile skoraj vse parcele zasedene. Eno uro sva z možem hodila po kampu in nič našla. Na koncu sva šla v recepcijo in vprašala če je v tistem delu s senco še kaj prosto. Bili sta dve parceli in še to že rezervirani, ampak gostov ni bilo, tako da so jo oddali nam. Mislim, da je kamp tako velik, da vseeno dobiš mesto, mogoče ravno na račun rezerviranih parcel.
Pojdite in uživajte...




Stran: [1]