kakšno nalivno pero- drugošolček (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Od šolarčka do šolarja



Sporočilo


zita -> kakšno nalivno pero- drugošolček (24.5.2012 15:46:24)

Spet bo teba naročati šolske potrebščine in učbenike. Naš fant bo septembra prestopil prag 2.razreda. zdaj potrebuje nalivno pero. Imate kaj izkušenj? Je desničar. tega je v katalogih "malo morje". Kaj je pametno izbrati.




divna -> RE: kakšno nalivno pero- drugošolček (24.5.2012 17:12:32)

Mi smo menjali kar ene dve, tri vrste nalivnikov - tisti ergonomski in ne vem kaj še, cena pa v višavah.

Na koncu je pristal pri Hoferjevem nalivniku, ki ima malenkost ergonomski ročaj in malemu tako ustreza, da piše lepo kot punčke [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
Upam, da jih bodo tudi letos imeli, ker moram naredit zalogo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

lp




urška -> RE: kakšno nalivno pero- drugošolček (24.5.2012 21:25:53)

a zdaj že v drugem rabijo? moj končuje drugega pa letos nalivnika ni potreboval. ga bo pa najbrž zdaj v tretjem. jaz za začetek razmišljam o Stabilu, kasneje pa navadnega na pero. ampak še nisem čist odločena.




enea -> RE: kakšno nalivno pero- drugošolček (24.5.2012 21:30:10)

nam so rekli da naj kupimo tistega za levičarje, tisti ki je malo ukrivljen,... vložki noter so pa kot en tanek flumaster, moja super piše z njim, menjali ga nismo nikoli, končuje pa 4 razred, ima ga že od drugega,.. mislim da bo tudi za 5 še dober, če ga frajla prej ne zlomi,..[sm=smiley36.gif]

TAKEGA ima




divna -> RE: kakšno nalivno pero- drugošolček (25.5.2012 8:16:25)

IZVIRNO SPOROČILO: enea

nam so rekli da naj kupimo tistega za levičarje, tisti ki je malo ukrivljen,... vložki noter so pa kot en tanek flumaster, moja super piše z njim, menjali ga nismo nikoli, končuje pa 4 razred, ima ga že od drugega,.. mislim da bo tudi za 5 še dober, če ga frajla prej ne zlomi,..[sm=smiley36.gif]

TAKEGA ima


Nam so v šoli zabičali, da mora imeti pero in so taki odpadli. No, saj naš je imel tudi takega kot je na tej sliki, le da je bil s peresom.

lp




noranate -> RE: kakšno nalivno pero- drugošolček (25.5.2012 9:11:00)

v 2. razredu smo imeli takega za levičarje, v 3. pa smo potem šli na tega klasičnega.




Lunca1 -> RE: kakšno nalivno pero- drugošolček (27.5.2012 16:41:18)

Mi imamo tudi Stabilo in zaenkrat ni problemov.




Stran: [1]