Pediater - Nova Gorica (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


kenka -> Pediater - Nova Gorica (25.5.2012 12:15:15)

Pozdravljeni, katerega pediatra priporočate v Novi Gorici. Hvala in lp.




enea -> RE: Pediater - Nova Gorica (25.5.2012 12:43:37)

Mi hodimo mk dr. Tadeji Krapež,... full zadovoljna,.. prej pa smo hodili k dr. Grgič, samo je sedaj šla na šolsko,...




Auri -> RE: Pediater - Nova Gorica (25.5.2012 13:24:14)

Moj mali "hodi" h Grgicevi ....ima 4 mesece. In smo zelooo zadovoljni.




kenka -> RE: Pediater - Nova Gorica (25.5.2012 13:42:09)

Hvala. A veste katera še sprejema? A so na Gradnikovih v stavbi al na Rejčevi? Kako pa ločujejo bolni zdavi natočanje?




Auri -> RE: Pediater - Nova Gorica (25.5.2012 14:32:46)

Ce je tvoj otrok sele rojen ti bo patronazna povedala katere pedjatrinje sprejemajo. Grgiceva januarja, ko je bil moj mali rojen je sprejemala. Meni je patronazna ene 4 pedjatrinje nastela, je bila tudi Krapezeva vmes.
Grgiceva ima ob sredah posvetovalnice ... Verjetno takrat ni bolnih otrok. Mislim da, nisem pa prepricena. Do sedaj v cakalnici sem srecala samo mamice z dojencki, ki so prisli na posvetovalnico.
Je v novem zdravstvenem, takoj naprej od zzzs-ja. Prvo nadstropje.


Lp




pisanmetulj -> RE: Pediater - Nova Gorica (30.1.2015 11:28:26)

Pišem na malo staro temo, pa vendar upam, da se kdo najde in odgovori [sm=zz_happy.png]. Torej, katerega pediatra priporočate v Novi Gorici oz. bližini? Ima mogoče kdo izbrano dr. Evo Brecelj? Je v redu?




aprilčica07 -> RE: Pediater - Nova Gorica (30.1.2015 21:06:38)

Moja dva sta pri dr. Grgičevi, zelo zadovoljni. Je ne bi menjala. Nekaj izkušenj imamo tudi z dr. Brecljevo, ker nadomešča našo P, je pa tudi šolska zdravnica in hodimo na določene preglede k njej. Osebno se mi je zdela ok, ampak bi še vedno raje zbrala dr. Grgič.




pisanmetulj -> RE: Pediater - Nova Gorica (1.2.2015 15:15:02)

Aprilčica07 Najlepša hvala za tvoje mnenje [sm=smiley20.gif]. O dr. Grgičevi sem slišala veliko dobrih mnenj. Sestre so tudi v redu? Zanimala me je dr. Brecljeva, ker pri njej dela višja medicinska sestra Damijana, ki vodi šolo za starše in je res zelo fajn. Izbira pediatrinje mi je zelo pomembna, vendar ne bi rada naletela na kakšno tečno medicinsko sestro [sm=zz_sluggish.png].




aprilčica07 -> RE: Pediater - Nova Gorica (1.2.2015 15:47:57)

pisanmetulj: meni osebno so tudi sestre pri dr. Grgičevi fanj. Nimam pripomb. [sm=smiley1.gif]




Maasiika -> RE: Pediater - Nova Gorica (24.3.2015 13:56:35)

pisanmetulj jaz sem imela dr. Brecljevo kot osebno zdravnico. In nimam ravno dobrih izkušenj z njo. Sestre so fajn, ampak se mi zdi da se ona kot zdravnica ne posveča dovolj pacientom. Mam kar grozno izkušnjo in sem hvalabogu bila dovolj stara, da sem lahko odšla k drugi zdravnici.




Stran: [1]