mobilni telefon z dobrim fotoaparatom (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Tehnika



Sporočilo


muha1 -> mobilni telefon z dobrim fotoaparatom (27.5.2012 8:52:49)

Ker si moram menjati mobilni telefon, bi rada, da ima vgrajen boljši fotoaparat oz. da dela boljše slike.
Sem pa v naročniškem razmerju Simobil. Gledala sem te Samsung Galaksy, pa jih je toooliko. Pa še leva sem pri tehniki.
Prosim za pomoč in izkušnje [sm=smiley1.gif]. Hvala [sm=smiley1.gif]




Cassiopeia -> RE: mobilni telefon z dobrim fotoaparatom (27.5.2012 16:03:58)

Jaz mam Galaxy SII in sem zelo zadovoljna. Na telefonu mam aplikacijo fotoaparat, ki ima neke filtre...fajna zadeva :)




ČebelicaMaja -> RE: mobilni telefon z dobrim fotoaparatom (28.5.2012 16:34:53)

Jaz imam Nokio N8, pa sem zelooo zadovoljna. Tudi pri Simobilu.




tabi -> RE: mobilni telefon z dobrim fotoaparatom (28.5.2012 20:36:15)

samsungi so ok.jst imam minija ,dela dobre slike samo fleša nima tako da v temnejšem prostoru dela tako tako slike.Moj pa ima galaxy ace dela pa zelo zelo lepe slike,tako da so zadnjič v studiju vprašal kateri foto aparat imamo,ker so tako čiste slike.[sm=smiley1.gif]




ely* -> RE: mobilni telefon z dobrim fotoaparatom (13.6.2012 11:20:22)

sem tudi pri simobilu, mam pa sony xperia ray, 8 milijonov pik, tako da so fotke res dobre




nina8 -> RE: mobilni telefon z dobrim fotoaparatom (20.2.2014 10:43:14)

Jaz imam Samsung Galaxy S3 in dela odlične slike. Barve so zelo lepe, kontrast odličen.




mateyka -> RE: mobilni telefon z dobrim fotoaparatom (20.2.2014 10:55:45)

jaz mam tega in je kot pravi fotoaparat v bistvu. pa še une filtre ima za različne situacije (makrofotografija, protret, nočno.. ful hitrih nastavitev v glavnem - res izi za uporabljat) in 4x-ni optični zoom.
http://www.samsung.com/pk/consumer/mobile-devices/mobile-phones/smartphones/SM-C1010ZKAPAK

aja, tehta pa 200g, to je pa res..




emma83 -> RE: mobilni telefon z dobrim fotoaparatom (20.2.2014 14:35:46)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jaz mam tega in je kot pravi fotoaparat v bistvu. pa še une filtre ima za različne situacije (makrofotografija, protret, nočno.. ful hitrih nastavitev v glavnem - res izi za uporabljat) in 4x-ni optični zoom.
http://www.samsung.com/pk/consumer/mobile-devices/mobile-phones/smartphones/SM-C1010ZKAPAK

aja, tehta pa 200g, to je pa res..



Hudo [sm=bravo.gif]




Stran: [1]