In če bi spet malce čvekale? (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


hati -> In če bi spet malce čvekale? (5.9.2005 10:50:08)

Lep dan vsem skupaj.

A imam samo tak čuden občutek, al so pa res debate malce zamrle. Pa ne da nas je prestrašila nova preobleka? Priznam, da mi je tale forum vizuelno sicer bolj všeč ampak mi je bil prejšnji bolj domač in bolj pregleden. Tukaj je vse tako natančno opredeljeno da....

Ej, a sploh smem tukaj čvekat?    




muki1 -> In če bi spet malce čvekale? (5.9.2005 10:56:09)

Nimaš samo občutka, prav imaš, meni se sploh ne da jadrati po tem novem forumu, ne sede mi in pika.
( SMAJLI KI BRUHA OGENJ)
Ampak čvekala pa bi.




Mijavček -> In če bi spet malce čvekale? (5.9.2005 10:56:55)

Forumi so za čvekanje... ne?
mene tud mal tale nova forma bega, ampak bo že... Je pa res, tudi meni se zdi, da je manj debat zdaj.

kako si pa ti kaj hati? A si v službi?
Jaz ponavadi najbolj zanimive debate zamudim, ker sem na RR samo kadar sem v službi, pa še to ne morem skoz gor viset. Doma pa prenavljamo in nimamo interneta.

Lp Mijavček




hati -> In če bi spet malce čvekale? (5.9.2005 11:00:59)

Ja v službi sem in sem prav ponedeljkovo razpoložena pa še nek prehlad me je ulovil, da zdaj tuki smrkam in kiham. No pri meni doma je stanje podobno, računalnik je crknu in sedaj sva brez. Ampak se mi zdi da še kr lep čas bova. So pač drugi finančni odtegljaji prioritetni. Sicer sem pa v nepričakovanju in sem že mal živčna, ker bi res rada že da izgine. No ja, enkrat bo že.




muki1 -> In če bi spet malce čvekale? (5.9.2005 11:10:12)

A lahko vprašam hati, kako dolgo že delate na dojenčku? Ker midva sva tudi zdaj nekaj začela s tem projetom, pri nas bo to že št.2.




Mijavček -> In če bi spet malce čvekale? (5.9.2005 11:13:17)

Ja, sej se mi zdi, da so vsi neki prehlajeni, kaj je zdaj to?
Nč, čajčka kuhat!
Uno pa pošlji nekam...





sania -> In če bi spet malce čvekale? (5.9.2005 11:22:44)

Pozdravljene,

tudi jaz sem ta teden v nepričakovanju in vem, da bo cel teden ena živčna vojna.

Drugače pa zadnje čase večino časa preživim na RR in mam že zelo slabo vest, saj ostalo delo čaka.

LP




muki1 -> In če bi spet malce čvekale? (5.9.2005 11:29:24)

No Sania, ostali dve sta naju zapustile. Enkrat že bo. Stiskam pesti.




hati -> In če bi spet malce čvekale? (5.9.2005 11:36:54)

Nismo vas zapustile ne. No na dojenčku pa delamo že kr celo leto. Za mano je tudi že HSG in sedaj bom začela s klomifenom.




Mijavček -> In če bi spet malce čvekale? (5.9.2005 11:43:29)

joooj, jaz danes še nič nisem naredila v službi,... še kavo sem pozabila spit

tako, da grem zdej mal delat

Ja, midva delava zdaj 15 mesec,... sem že prej kot po enem letu ugotovila, d anekaj ne štima, ... bolečina, dolge M, zmešani ciklusi,.. tako, da sem bila že operirana in če štejemo od operacije je zdaj 4 ciklus.




Anonimen -> In če bi spet malce čvekale? (5.9.2005 11:48:46)

Mene pa ze pred vrati caka. Si merim BT, mi je obcutno padla, sem bila zjutraj cela poklapana.

Ne grata in ne grata... Ze vec kot dobro leto poskusanja je za nama. Ta teden pridejo izvema rezultate spermiograma, joj menda bodo ja ok.




sania -> In če bi spet malce čvekale? (5.9.2005 12:00:16)

Pri meni pa je ta mesec prvi odkar se "matramo" za , če odštejem da sva z fantom začela delati na tem že marca, ko je v prve ratalo in za tem sledilo ss. Počakala sva dva cikla in sedaj čakava ali bo ali .

Občudujem pa punce, ki iz meseca v mesec čakajo in preživljajo to živčno vojno.

Upam, da nam čim prej rata





hati -> In če bi spet malce čvekale? (5.9.2005 12:09:53)

Ja najbrž nam bo ratalo takoj ko bomo pripravljene. Zadnjič mi je en prjatu reku, da se bo to čakanje poplačalao, da bom najbrž imela svojega otroka rajši al kdo ve zakaj je to čakanje dobro. Jaz verjamem, da bomo enkrat vse zagledale     , pa čeprav bomo še nekajkrat razočarane, objokane in obupane. Vem, da je težko vsak mesec iti skozi krizo ko pride ta rdeča, vendar vem tudi da bolj kot bomo močne prej bo uspelo.

Stiskam pesti za vse nas.




Stran: [1]