Mlade mamice iz Štajerskega konca, ste za kavico? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


Medea10 -> Mlade mamice iz Štajerskega konca, ste za kavico? (13.6.2012 12:48:00)

Sem mlada mamica iz okolice MB, imam 2 hčerkici (prva ima 2 leti, druga ta mesec dopolni pol leta).
Na kavo hodim že z Decemberkami 2011, zdaj bi pa poznanstva širila še naprej- upam, da v čimvečjem številu [sm=smiley1.gif]
Če bo katera zainteresirana, mi lahko piše na ZS, da se poveževa čez fb, lahko pa se vas tudi tukaj nekaj zbere, da se spoznamo. [sm=bravo.gif]




donna22 -> RE: Mlade mamice iz Štajerskega konca, ste za kavico? (26.6.2012 9:36:55)

Štajerke, kje pa ste? [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

medea, zgleda, da bova res morale končno na to kafe, pa četudi same[sm=smiley36.gif]
Jaz sem iz okolice Ptuja, imam hčerko, ki bo vsak čas stara 3 leta in pa dober mesec dni starega fantka[sm=smiley1.gif]

Jaz imam ta teden čas dopoldan, pa avto tudi na razpolago, je pa Zala v vrtcu ... Pol julija pa jo imam doma, ampak gremo zdaj na dopust itd., tak da bi mela čas v 2. polovici meseca[sm=smiley1.gif]




Medea10 -> RE: Mlade mamice iz Štajerskega konca, ste za kavico? (27.6.2012 12:37:15)

Štajerke niso za akcijo [sm=jezicek.gif]
Mi mamo pa popoldan čas, atija vlečemo zraven, ker je naš šofer [sm=smiley36.gif]
Druga polovica julija praviš pol?
Mamo čas! [sm=smiley20.gif]




donna22 -> RE: Mlade mamice iz Štajerskega konca, ste za kavico? (29.6.2012 9:23:44)


IZVIRNO SPOROČILO: Medea10

Štajerke niso za akcijo [sm=jezicek.gif]
Mi mamo pa popoldan čas, atija vlečemo zraven, ker je naš šofer [sm=smiley36.gif]
Druga polovica julija praviš pol?
Mamo čas! [sm=smiley20.gif]




Zmenjeno[sm=bravo.gif] Pa bomo še mi imeli atija zraven [sm=smiley36.gif]




Sonček_Jaka -> RE: Mlade mamice iz Štajerskega konca, ste za kavico? (17.7.2012 11:24:49)

Hei :) sem iz okolice MB, bolj točno Pragersko :) imam sina ki bo kmalu dopolnil 2 leti, in še en/a je na poti, rok imam v mesecu septembra [sm=smiley1.gif]




bodoča mamii -> RE: Mlade mamice iz Štajerskega konca, ste za kavico? (12.3.2013 10:01:56)

a ta tema še je aktualna? no jas sem tudi iz okolice pragerskega..bi lahko šle na kako kavo:)




Stran: [1]