vrečka iz blaga za copate? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Od šolarčka do šolarja



Sporočilo


ruby19 -> vrečka iz blaga za copate? (16.6.2012 23:30:32)

Na seznamu smo dobili napisano, da potrebujemo eno vrečko za telovadno opremo (oblačila za telovadbo) in eno vrečko za copate. Ko sem po trgovinah gledala imajo same velike, ki naj bi prišle v poštev za telovadno opremo, za same copate pa se mi zdijo prevelike. Videla sem tudi take, ki imajo spredaj še žep na zadrgo in sem pomislila, da bi see dalo tja spravit copate. Samo ne vem, ali vrečko s športno opremo puščajo v šoli, za copate je bilo rečeno, da jih nosijo domov. Torej moje vprašanje je, kakšni vrečki kupiti - dve veliki ali veliko in majhno in kje se majhna dobi? Hvala!




*bubi* -> RE: vrečka iz blaga za copate? (17.6.2012 8:16:38)

Moj predlog: kupi Lumpijevo (se ve, kje se to dobi [sm=smiley2.gif]) za copatke. Je majhna, trpežna, ni plastificirana in zelo poceni.

Vrečko za copatke ima tudi Kopija Nova v svojem katalogu, ampak je v živo nisem videla.




Paštetka -> RE: vrečka iz blaga za copate? (17.6.2012 8:24:17)

Ja, te najcenejše Lumpijeve so meni tudi super za copatke. Tudi zato, da nimajo toliko vrvic, kot vse te super "vrečke" , in da se ne vozlajo tam na obešalnikih.
Za športno opremo so kupila eno super truper Bakugan vrečko in mi je zdaj žal. Brezveze je dati za kakršnokoli vrečko več kot 5 €.
Pri nas so še rabili vrečko za rezervna oblačila.
Sicer se pa teh vrečk, od reklamnih (banke, zavarovalnice) doma valja malo morje in so več kot dobre za to, da imajo copate ali oblačila noter.




naja17 -> RE: vrečka iz blaga za copate? (17.6.2012 10:42:25)

Z moje stran imaš zs [sm=smiley1.gif]




Nusika35 -> RE: vrečka iz blaga za copate? (21.6.2012 11:14:54)

Ali pa narediš sama iz pralnega blaga




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (21.6.2012 11:28:40)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




HuAnita -> RE: vrečka iz blaga za copate? (30.7.2012 18:33:02)

Pocujkaj Tajo Desing na FB ali Meggi na RR - boš dobila unikatno torbico za copate, z imenom tvojega otroka.....




Meggi -> RE: vrečka iz blaga za copate? (30.7.2012 23:42:33)

Ulala po mesecih uletim nazaj.... ker me je cukalo! ;) Res je, še vedno čaram "copatnice" za otročke, male pisane in igrive. Ene pupke imajo rade princeske, druge rožice, tretje pa.... Aha, navedeno ime je obvezna oprema- da je le njihova! ;) Seveda za tiste, ki so rade malo izven serijske! ;)

Vsem pa čudovito pričakovanje prvega šolskega dne!




Stran: [1]