Samonapihljiva blazina (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice >> Kampiranje



Sporočilo


Katjusa -> Samonapihljiva blazina (20.6.2012 13:39:55)

Nabavila sem samonapihljive blazine in se ta vikend odpravljamo na blatno jezero, da jih statsiramo:))) pa me zanima a jih samo pustite da se malo napihnejo al jih kej dopihate? nikjer ne najdem če se jih sme dopihovati... hvala za odgovore




Tippi -> RE: Samonapihljiva blazina (20.6.2012 14:34:30)

Mi imamo tiste manj kakovostne in tudi tiste maloboljše (debelejše). Tud cenovno je ogromna razlika, ampak napihnit je pa vsako treba [sm=jezicek.gif]

Mi jih pustimo najprej, da se same napihnejo, potem pa še dodatno napihneš.

Lepe počitnice na blatnem!




solinar -> RE: Samonapihljiva blazina (20.6.2012 17:06:22)

Samonapihljive blazine se same napihnejo in jih sama NE dopihuješ...zato tudi naziv samonapihljiva....najboljše da takoj ko postaviš šotor, odpreš ventil blazine in tako pustiš par ur da se napihne. Tako počnem že vrsto let tako z kvalitetno kot "manj kvalitetno", in še vedno smo na njih dobro spali, tako hči, žena in jaz....ne preveč komplicirat - preberi navodila in tako naredi kot piše.Če pa piše, da jo moraš dopihnit,potem pa tako naredi [sm=smiley1.gif]




Tippi -> RE: Samonapihljiva blazina (20.6.2012 18:59:11)

IZVIRNO SPOROČILO: solinar

Samonapihljive blazine se same napihnejo in jih sama NE dopihuješ...zato tudi naziv samonapihljiva....najboljše da takoj ko postaviš šotor, odpreš ventil blazine in tako pustiš par ur da se napihne. Tako počnem že vrsto let tako z kvalitetno kot "manj kvalitetno", in še vedno smo na njih dobro spali, tako hči, žena in jaz....ne preveč komplicirat - preberi navodila in tako naredi kot piše.Če pa piše, da jo moraš dopihnit,potem pa tako naredi [sm=smiley1.gif]


Ah ja. Jaz jo pa vedno dopihujem. Kvalitetno in nekvalitetno, pa jih mam že nekaj let. Pa nikol nisem niti prebrala navodil. Brez krega prosim. očitno je tako, da vsak dela to po svoje. meni je tisto, ko se sama napihne, premalo, zato jo vedno dopihujemo.




eva1 -> RE: Samonapihljiva blazina (20.6.2012 20:23:02)

pri meni je pa v navodilih pisalo da jih prvič sama napihnem, potem pa ni več potrebno ...




Anonimen -> RE: Samonapihljiva blazina (20.6.2012 22:51:25)

Pa ve na teh zadevah dejansko lahko spite? Mene je po parih urah ležanja na njej vse bolelo, ker imajo premalo ugreza [sm=zmeden.gif]




Tippi -> RE: Samonapihljiva blazina (20.6.2012 22:59:17)


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Pa ve na teh zadevah dejansko lahko spite? Mene je po parih urah ležanja na njej vse bolelo, ker imajo premalo ugreza [sm=zmeden.gif]


Jaz na svoji blazini v šotoru, boljš spim kot na jogiju doma [sm=smiley36.gif]

Dobra blazina za v šotor, je tud kr nekaj cekinov, ampak je tud fejst debela in se na njej odlično spi. Kolk pa maš debelino?




Anonimen -> RE: Samonapihljiva blazina (20.6.2012 23:04:16)

Jaz je nimam, ker se po tisti preizkušnji noči zanjo nisem odločila ... je bila pa "debela" cca. 5cm. Na turbomaksimusu spim neprimerno bolje.




Tippi -> RE: Samonapihljiva blazina (21.6.2012 6:28:12)


IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jaz je nimam, ker se po tisti preizkušnji noči zanjo nisem odločila ... je bila pa "debela" cca. 5cm. Na turbomaksimusu spim neprimerno bolje.


5 cm je kar debela blazina. Škoda da ti ne odgovarja. No, važno da si našla sebi primerno in je počitnikovanje prijetno [sm=bravo.gif]




viv_ -> RE: Samonapihljiva blazina (21.6.2012 12:42:23)

Ja, samonapihljivke so zakon. Je pa tukaj odvisno tudi od tega, koliko odšteješ zanjo. Smo za hči kupili eno za 15€, kao otrok, lahek... pa je bila za en K.

Zdaj imamo 2 McKinley (za punce) 7,5 in 2 Trangoworlda (ex artiach) 10 cm in so zakon.

Jih mal dopihujem.

Otika - sej če je premal ugreza jo pa spustiš. Saj reguliraš trdoto.




Anonimen -> RE: Samonapihljiva blazina (21.6.2012 12:52:39)


IZVIRNO SPOROČILO: viv RR
Otika - sej če je premal ugreza jo pa spustiš. Saj reguliraš trdoto.

Ne gre ... imam med boki in pasom preveč razlike in če jo spustim, da je hrbtenica vsaj približno ravna, sem pa z boki na tleh ... tak da te blazine res niso zame, pa mi je žal, ker manj prostora zavzamejo in manj je dela z njimi kot s turbomaksimusom ... ampak na tem pa spim kot angelček [sm=smiley36.gif]




Katjusa -> RE: Samonapihljiva blazina (28.6.2012 20:40:38)

Odlično je bilo dopihovanje res ni potrebno sem pa imela spodaj vseeno en armafleks ampak mislim da bi šlo tud brez njega:)




pajkica -> RE: Samonapihljiva blazina (30.7.2012 10:13:54)

A pa ni preozka ta blazina, ker je široka samo cca. 60 cm?
Sem tik pred nakupom, pa se ne vem kaj odločiti. A to ima vsak svojo, tiste dvojne (120 cm) najbrž niso tako praktične. Za naju bi bilo najbž najboljše, da bi imela vsak svojo. Kaj pa otroci?
Ne vem si kar ne predstavljam, kako je spati na širini 60 cm, po moje bi bila več na tleh kot na blazini [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] 




modrooka -> RE: Samonapihljiva blazina (30.7.2012 13:00:25)

Pajkica, obstajajo tudi širše, tudi 80 cm široke. Mi smo nabavili tele in so se super obnesle.

http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_napih/samonapihljive.html

lp




Stran: [1]