svatovska oblačila (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


matejchy -> svatovska oblačila (3.7.2012 20:23:55)

Povabljeni smo na poroko in na vabilih piše da moramo biti vsi v črno belih oblačilih. Zdaj pa išečm oblekco v tej kombinaciji pa me zanima, če je mogoče katera kje vidla kakšne lepe oblekce, včeraj sem pregledla vse trgovine v europarku vendar nisem našla nič primernega. Vsak nasvet dobrodošel [sm=smiley36.gif]




urška -> RE: svatovska oblačila (3.7.2012 20:56:42)

Ma jaz bi sla v crni obleki zraven pa bele sandale, bel pas in torbico.
Crno bele oblekce ne bi hotla imet.




susica -> RE: svatovska oblačila (4.7.2012 10:38:29)

o jej, kako lahko nekdo zahteva kaj moreš oblečt?? a je to nova moda??? dajte me razsvetljit :)
kaj pa kak c und a si že pogledala, emoprium, zara nimajo nič.

http://www.c-and-a.com/de/de/shop/product.html#!/Women//Kollektion/Abendmode

tu je kar nekaj oblekic črnih ali celo belo črnih :)




matejchy -> RE: svatovska oblačila (4.7.2012 11:10:55)

v C&A še nisem bla bom šla pogledat mogoče kaj najdem [sm=smiley1.gif]




Tippi -> RE: svatovska oblačila (4.7.2012 11:29:11)


IZVIRNO SPOROČILO: susica

o jej, kako lahko nekdo zahteva kaj moreš oblečt?? a je to nova moda??? dajte me razsvetljit :)



Sicer jaz si ne bi nikoli in nikdar spomnila kaj takega, ampak nikoli ne reci nikoli. po moje gre za kakšno tematsko poroko, lahko pa da je zdaj to tud moderno. fotografiranje in to. Sem pa skoraj prepričana, da bodo tudi takšni svatje, ki se navodil o ČB ne bodo držali in sem prepričana, da jih nevesta ne bo nagonila domov [sm=jezicek.gif]

Men je prvi predlog, oziroma prva komentatorka najboljš povedala. eno črno oblekco, bele sandale in to je to. Bel trak v lase al pa črn, odvisno kakšno barvo las imaš, mogoče še belo torbico, če so ti fajn ti dodatki in je to to.

pa naj vam bo zabavno!




sazi -> RE: svatovska oblačila (4.7.2012 11:48:21)

Sicer je tudi meni najbolj všeč ideja "urške". Če pa pravc iščeš črno-belo obleko, sem pa videla eno meni zanimivo v Oliverju.




matejchy -> RE: svatovska oblačila (4.7.2012 11:54:27)

verjetno bom kupla kr črno oblekco z belimi dodatki, upam da jo kje najdem, če pa kera opazi kakšno mi prosim naj javi kje jo je vidla. [sm=smiley1.gif] ja vse bo v stilu črno belo, od poročne obleke neveste do dekoracije... že vabila smo dobli črno bela [sm=smiley36.gif]




gsatalema -> RE: svatovska oblačila (4.7.2012 13:23:09)

Kaj pa če kdo nima za nakup nove črno-bele kombinacije oblačil???[sm=smiley13.gif]. Tisti potem ne sme na poroko, ali znesek "odtrga" od vsote darila?[sm=smiley36.gif]




ronja -> RE: svatovska oblačila (4.7.2012 13:38:33)

Ali pa si jih sposodiš od koga - večinoma poznamo koga s podobnimi merami, ki premore črne hlače ali belo majco, recimo;)




matejchy -> RE: svatovska oblačila (4.7.2012 14:13:22)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ali pa si jih sposodiš od koga - večinoma poznamo koga s podobnimi merami, ki premore črne hlače ali belo majco, recimo;)


mela bom oblekco, tak da hlače in srajca/majica odpade [sm=smiley36.gif] do septembra jo bom že nekje našla [sm=smiley36.gif]




matejchy -> RE: svatovska oblačila (4.7.2012 14:17:21)


IZVIRNO SPOROČILO: gsatalema

Kaj pa če kdo nima za nakup nove črno-bele kombinacije oblačil???[sm=smiley13.gif]. Tisti potem ne sme na poroko, ali znesek "odtrga" od vsote darila?[sm=smiley36.gif]


Naša družina si bo za poroko kupla nova oblačila, zdaj bomo pač iskali v tej kombinaciji. Me pa zanima, če bomo vsi svatje v tej kombinaciji...




Anonimen -> RE: svatovska oblačila (7.7.2012 21:28:25)

V Zari nisi nič našla? Jaz sem tam pred leti kupila eno lepo črno obleko nad koleni, s širokim pasom belega blaga pod prsmi.
A krilo+srajčka pa ne pride v poštev? Hočeš pod nujno obleko?
Bele obleke jaz na poroko ne bi oblekla (razen kot nevesta [sm=smiley36.gif] ), zato bi (ob taki direktivi) oblekla črno obleko, bele dele pa bi dobila z dodatki. Mogoče kaj za v lase, kakšna fina bela tanka jopica, mogoče kupiš kak svilen bel trak in si ga zavežeš okoli pasu, torbica, čevlji, itd.




Anonimen -> RE: svatovska oblačila (7.7.2012 22:43:13)

Tukaj imaš par fajnih zadevic, pa še poštnina je zastonj: http://search.nextdirect.com/shop/gatt2/1/cat/418/gatt3/1/0?nxti=0&nxtv=000&isort=bst&lang=sl&country=si&curr=EUR




matejchy -> RE: svatovska oblačila (8.7.2012 10:06:18)

Hvala vsem za nasvete, sem že našla črno oblekco, zdaj si morem kupit za zram še beli tanek pas in pa bel bolero, pa črne čevlje, da jih lahko nosim še kasneje.




Stran: [1]