otroška/mladinska soba (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naš vsakdan >> Gradnja



Sporočilo


nyna84 -> otroška/mladinska soba (4.7.2012 10:43:23)

A udarim zelo mimo, če kupim za prvo silo otroško sobo od boxxxa, ki je v lesnini trenutno v akciji in je 150 €?
Nimamo še čisto nič od te znamke. Gledamo pač na to, da kupimo čim ceneje (trenutno imamo veliko stroškov). Če zdrži vsaj kakšno leto, pa potem kupimo kaj bolšega.
Je še kakšna druga varianta za poceni mladinske sobe?




ona -> RE: otroška/mladinska soba (4.7.2012 12:46:44)

Ne vem...mi smo tudi sinu pred 8 leti kupili v lesnini sobo in smo tudi rekli,da za prvo silo...in ne boš verjela,še vedno jo ima in ni nič polomljeno ali poškodovano....edino kar smo sedaj pred 2 leti dokupili novo pisalno mizo, zraven pa še en predalnik od alplesa in vse skupaj kar paše...se ne vidi,da ima ceneno sobo [sm=smiley1.gif]




MioBambino -> RE: otroška/mladinska soba (4.7.2012 13:03:38)

Mislim, da nič ne zgrešiš- če bi bila tako slaba kvaliteta, da bi lahko kmalu razpadla, je ne bi prodajali. Otrok se sobe hitro naveliča, ima druge potrebe. Kupi jo, če se ti zdi praktična.

Mi smo sestri pred več kot 6 leti kupili zelo(!) poceni otroško sobo, samo za prehodno obdobje- imela jo je do lani, ko smo jo zamenjali z mladinsko. Nič ni razpadlo, le želje so bile zdaj drugačne. Toliko o kvaliteti!




nyna84 -> RE: otroška/mladinska soba (9.7.2012 10:59:25)

Smo se na koncu odločili za dražjo varianto spalnice. Smo vzeli prav tako od boxxxa, vendar smo dali zanjo več kot še enkrat toliko. Pa sem super zadovoljna. [sm=bravo.gif]
Mi pa še vseeno ni jasno, na podlagi česa se ljudje odločajo za spalnice, katerih cene presegajo 3 k € [sm=zmeden.gif]




passi -> RE: otroška/mladinska soba (7.8.2012 17:10:10)


IZVIRNO SPOROČILO: MioBambino

Mi smo sestri pred več kot 6 leti kupili zelo(!) poceni otroško sobo, samo za prehodno obdobje- imela jo je do lani, ko smo jo zamenjali z mladinsko. Nič ni razpadlo, le želje so bile zdaj drugačne. Toliko o kvaliteti!


Katero pa, če ni skrivnost?




nyna84 -> RE: otroška/mladinska soba (4.9.2012 8:28:06)

.




Stran: [1]