help! android gsm za telebane :) (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


sanasan -> help! android gsm za telebane :) (4.7.2012 11:00:11)

eh, punce, hitro rabim pomoč...da ne bo račun prevelik :(
včeraj sem dobila androida...pa še nisem vsega pogruntala...moških pa ni [sm=smiley36.gif]

ali se, ko se mi gsm avtomatično priključi na naš wi-fi ....povezava zaračuna oz.ćas povezanosti ???
pa vedno se mi najprej pokaže 3G....a se to že kar sam poveže?

na kaj moram paziti oz. narediti, da ne bom naredila astronomskih stroškov? sedaj sem kar sim kartico ven dala ...in v stari gsm[sm=jezicek.gif]

hvala!




5ra8 -> RE: help! android gsm za telebane :) (4.7.2012 11:09:25)

če se poveže na vaš wi-fi nimaš ti s tem stroškov, ker gre net preko wifija.

Važno je da nimaš obljukano podatkovno gostovanje (to je internet v tujini) če noče met velikega računa :)

Pa tam ko maš MOBILNI podatki tudi odkljukaš, oz. obkljukaš ko želiš iti na internet.

Maš zakupljen kakšen prenos podatkov? Al ne? Če ne, potem sploh ne hodi na net, ker bo račun prevelik [sm=smiley1.gif]




sanasan -> RE: help! android gsm za telebane :) (4.7.2012 14:05:17)

Najlepsa hvala[sm=smiley1.gif]
A na kateremkoli wifi je zastonj NPR. Citypark ipd.?




TomTaylor -> RE: help! android gsm za telebane :) (4.7.2012 14:43:44)


IZVIRNO SPOROČILO: sanasan


A na kateremkoli wifi je zastonj NPR. Citypark ipd.?




če wi-fi ni zaklenjen se lahko kamot povežeš na kateregakoli ki ti ga pač v okolici "ujame". In to za đabe [sm=smiley1.gif].




urška -> RE: help! android gsm za telebane :) (4.7.2012 17:18:36)

Mene pa zanima kako je z antivirusnimi programi na androidih. niti ne em, a je gor ze kaj prednalozeno?. Sicer me zdej avast obvesca da imajo tudi free antivirus za android. A je pametno si to nalozit?




sanasan -> RE: help! android gsm za telebane :) (4.7.2012 21:36:22)

Punce hvala vam! [sm=bravo.gif]
Se priporočam še za kakšen nasvet :)




nananaja -> RE: help! android gsm za telebane :) (4.7.2012 21:43:05)

Če v paketu mobilnega operaterja nimaš nič prenosa podatkov, potem pazi, da ne boš nastavla kakih gmailov al pa fb računov na periodično sinhronizacijo, ker ti potem stalno vzpostavlja povezavo - če je wifi dosesgljiv, niproblem, ker je zastonj, sicer ti pa gre na 3g, ki se računa. Imam pa jaz eno APN aplikacijo gor - gumb, ki omogoča/onemogoča paketni prenos, podobn kot je za wifi hitri gumb v tistem popupu na vrhu.
Sicer pa stalno čekiranje dosegljivosti wifi požre veliko baterije, vsaj mojemu telefonu, zato nimam stalno vklopljeno.




Stran: [1]