Rože...? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Od rožce do solatke



Sporočilo


divans1 -> Rože...? (13.7.2012 12:25:13)

Ali se zdaj lahko kupijo še kakšne rože, ker so mi 3 korita na oknu šla zaradi vročine...?




noranate -> RE: Rože...? (13.7.2012 15:06:37)

Sva že dve "srečnici"....Jaz sem kupila v Kaliii, sicer mal tega mal onega, ampka bolje išta nego ništa...[sm=zmeden.gif]




nyna84 -> RE: Rože...? (13.7.2012 15:22:14)

Uh, a to je letos poletni hit? [sm=smiley36.gif]
Jaz sem tudi ostala brez dveh korit rož na balkonu ... je bilo povpraševanje po vodi večje kot ponudba [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif].

Nisem prepričana, da se še kaj dobi. Predlagam, da jih drugače razporediš, da se ne bo videlo, da manjka.




susica -> RE: Rože...? (13.7.2012 21:23:31)

ah še ena ki ji je šlo vse v maloro :(
vsako leto na isti okni so fuč, kako se začne vročina. nimam ideje zakaj, sem pa tudi jaz razmišljala, kaj zdaj posadit da ne bo prazno in nimam ideje :) in zakaj so vam rože pomrle??? moje so bile vedno mokre pa so se posušile v roku enega tedna????
lp




divans1 -> RE: Rože...? (14.7.2012 13:20:47)

Ko je bla tista huda vročina, mi je čist skurlo zmajeva krila in dve koriti begonij...[sm=zmeden.gif]




noranate -> RE: Rože...? (16.7.2012 12:44:18)

Mislim, da je to zarad predrstičnega menjavanja temperatur, zato nastopi šok. jaz imam zelo globoka korita z vodno rezervo, ki so skoz polna vode, pa vseen jih je pol kap (v dveh koritih). Na srečo sem imela eno korito na balkonu, kot rezervo, no za eno sem pa dobila rožce, sicer en krompir, dva milijon zvončka in gavro. Bolje išta nego ništa...[sm=smiley36.gif]




Stran: [1]