LAČNA? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Prehrana otrok



Sporočilo


nynna -> LAČNA? (6.9.2005 13:36:32)

Lina poje zvečer ob 8.30 okoli 200 ml mlečne kašice ob polnoči pa je že pokonci in joka, čaja noče popije pa cca 100 ml mleka in zaspi nazaj isto se ponovi še okoli 3 ali 4 zjutraj vmeš pa včasih pade še kakšen čaj, ob 7 pa vstane.Tako se je zbujala do 8,5 meseca ko sva se dojili ko pa sva nehali je spala brez zbujanja do 5 zjutraj , popila flašo mleka in zaspala nazaj. zdaj se pa že skoraj en mesec takole zbuja. Ne morem verjet da je lačna. Ali ima katera kakšen nasvet saj grem čez en mesec v službo in nebi rada hodila okrog kot kakšen zombi




muki1 -> LAČNA? (6.9.2005 13:56:06)

Ja najboljše da ji probaš dat malo več za večerjo, pa boš itak sama videla, če je to to. Ali pa zgostiš mleko z malo rižolinoja.




Marogica -> LAČNA? (7.9.2005 22:12:00)

Jaz dajem mojemu 9 mesečniku (skoraj), ca 250 ml mleka in 4 žlice kašice in moj princ spi celo noč- brez problemov.




BARBARA R. -> LAČNA? (7.9.2005 22:20:41)

Kot sem že večkrat napisala, so bila pri nas dobesedno prelomna obdobja, ko je bilo potrebno povečati večerje.

Če čaj ne steče rad po grlu, bi morda za ponoči pripravila 100 ml sojinega mleka v posteljico tako, da si lahko sama postreže.


   




Stran: [1]