kako pozdraviti ječmen (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


sakuL -> kako pozdraviti ječmen (25.7.2012 9:31:20)

Zdravo.

naredil se mi je ječmen na očesu. Boli ko [sm=hudicek1.gif]. kako naj to čimprej pozdravim.

hvala




Doll -> RE: kako pozdraviti ječmen (25.7.2012 9:39:05)

Najhitreje bo tako da greš k zdravniku,dobiš recept in greš po zdravilo




SMT3 -> RE: kako pozdraviti ječmen (25.7.2012 9:51:15)

Al pa star recept[sm=smiley1.gif]Naj ti ena "baba"ga požanje[sm=smiley36.gif]

Zamahne pred očesom in reče:ječmenj žanjem
Ti rečeš:baba lažeš

To ponovita 3x in ječmena ni več [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Janya -> RE: kako pozdraviti ječmen (25.7.2012 13:28:39)

Čimvečkrat na dan dajej gor toplo - kolikor lahko zdržiš- vato namočeno v mleko. Preverjeno na 8 letnici - v enem dnevu je dozorel in počil




HuAnita -> RE: kako pozdraviti ječmen (25.7.2012 13:59:26)

namaži z medom - pri meni ta star 'recept' vedno pomaga...




kaj@ -> RE: kako pozdraviti ječmen (27.7.2012 9:43:30)

ko sem bila še majhna sem vedno imela težave z ječmenom,pa je očetu nekdo povedal kako se ga odstrani,pa smo poiskusili in od takrat nimam več težav,parkrat se mi je že začel delat,pa sem naredila to kar je rekel in je izginil.Vzameš nek večji zlat predmet,npr obesek ali prstan in večkrat nežno podrgneš po ječmenu to ponoviš parkrat,poiskusi mogoče ti ga uspe odstranit




bumerang -> RE: kako pozdraviti ječmen (27.7.2012 13:32:54)

Ječmen je v bistvu vnetje mešička trepalnice tako da je najbolje, da trepalnico izpuliš, mesto pa namažeš z enim od antibiotičnih mazil, Bivacynom npr.




čipka -> RE: kako pozdraviti ječmen (27.7.2012 15:00:31)


IZVIRNO SPOROČILO: SMT3

Al pa star recept[sm=smiley1.gif]Naj ti ena "baba"ga požanje[sm=smiley36.gif]

Zamahne pred očesom in reče:ječmenj žanjem
Ti rečeš:baba lažeš


To ponovita 3x in ječmena ni več [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


To sem tudi jaz hotla napisat [sm=smiley1.gif] . Ko sem to rekla moji svakinji naj mi naredi, bi hmal od stola padla [sm=jezicek.gif] kakorkoli že-pomaga pa[sm=bravo.gif]






SMT3 -> RE: kako pozdraviti ječmen (28.7.2012 22:06:57)


IZVIRNO SPOROČILO: čipka


IZVIRNO SPOROČILO: SMT3

Al pa star recept[sm=smiley1.gif]Naj ti ena "baba"ga požanje[sm=smiley36.gif]

Zamahne pred očesom in reče:ječmenj žanjem
Ti rečeš:baba lažeš


To ponovita 3x in ječmena ni več [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]


To sem tudi jaz hotla napisat [sm=smiley1.gif] . Ko sem to rekla moji svakinji naj mi naredi, bi hmal od stola padla [sm=jezicek.gif] kakorkoli že-pomaga pa[sm=bravo.gif]






Sam res pomaga in ni mi jasno zakaj [sm=zmeden.gif][sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif]Tisti,ki to probajo,jim pomaga a kaj ko jih tko mal to proba [sm=smiley36.gif]




Stran: [1]