Nujno pomoč...KT!!! (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


divans1 -> Nujno pomoč...KT!!! (11.8.2012 7:57:07)

Letos sem drugič rodila, prvo menstruacijo sem dobila 7 tednov po porodu, imela sem 2 redni menstruaciji na 26 dni, potem sem se odločila za KT Cerazette, polno dojim, pojedla sem eno celo škatlo, ker pa se nisem dobro počutila, sem z njimi prenehala. Kdaj lahko pričakujem naslednjo [sm=hudicek1.gif]?????




SMT3 -> RE: Nujno pomoč...KT!!! (11.8.2012 8:08:32)

Ponavadi je prve 3 mesece malo reakcije na KT (vmesne krvavitve,napihnjenost,slabost,...)Škoda,ker si tako hitro nehala.M boš pa dobila ko jo boš [sm=smiley1.gif]Ene jo takoj,enim se malo zamakne....Če te ne skrbi da si noseča potem ni panike pa lepo počakaj.




Doll -> RE: Nujno pomoč...KT!!! (11.8.2012 19:14:31)

Nujna pomoč [sm=zmeden.gif]
ne vem kak naj bi mi vedeli kdaj naj bi dobila M . Ko jo boš ,boš čutila in videla[sm=smiley1.gif]




divans1 -> RE: Nujno pomoč...KT!!! (12.8.2012 16:17:08)

Pač zanima me, glede na to, da dojim in sem imela 2 redni menstruaciji po porodu, zdj sm pa nehala po eni porabljeni škatli, menstruacije pa ni... očitno se mi je zdj vse zmešalo ali kaj???[sm=zmeden.gif]




Ribica ** -> RE: Nujno pomoč...KT!!! (12.8.2012 16:31:43)


IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Pač zanima me, glede na to, da dojim in sem imela 2 redni menstruaciji po porodu, zdj sm pa nehala po eni porabljeni škatli, menstruacije pa ni... očitno se mi je zdj vse zmešalo ali kaj???[sm=zmeden.gif]


Nemogoče [sm=zmeden.gif] Draga divans, ne boš verjela, ampak v navodilih za uporabo vse piše. Sploh pa ne vem, kako lahko pri cerazette pričakuješ nekaj rednega, če že s temi KT ni nujno, da bo M sploh redna - na to te je zagotovo opozoril/a G in piše v navodilih za uporabo. Če si jih po kakšnem naključju izgubila, so prosto dostopna na internetu. Kdaj boš pa dobila M pa ne more vedet nobena RR-jevka, žal.




Stran: [1]