sex po porodu (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


CIPRESA -> sex po porodu (7.9.2005 7:44:26)

Mene pa zanima če je katera po porodu ko ste s svojim možem kaj krvavela??? Krvavitev pri meni ni bila močna pa tudi čišče več nimam pa me je vseeno zaskrbelo ker imam sedaj vsakič malo krvi (roza barve)na hlačkah ko grem na WC.
Pregled imam v petek pa me vseeno zanima če je imela katera kaj podobnega.




mimica -> sex po porodu (7.9.2005 8:08:02)

Sicer sem rodila s CR, ampak sem tudi rahlo krvavela. Mislim, da je trajalo nekje 5. dni.




mia-1 -> sex po porodu (7.9.2005 8:34:30)

Hoj tudi pri meni se je pojavilo malo krvi in sem se ful ustrasila.Potem pa sem bila zaradi temperature sprejeta v porodnisnico in so me notri pregledali ce bi kaj notri ostalo pa ni bilo nic ampak mastitis.Me je blo kr mal sram ce bi ugotovil zdravnik da sva seksala.Ta krvavitev se je pojavila se ene 4 pol je pa zginla.LP




CIPRESA -> sex po porodu (7.9.2005 8:41:16)

Ja ker krvi ni sedajle skoraj nič več nič sem se pa ful ustrašla no pol je vse O.K. Ja tud men je mal zoprn klicat sedajle ginekologinjo pa ji tole povedat ker še nisem bla na pregledu.




anckabancka -> sex po porodu (7.9.2005 8:51:27)

Tud jaz sem imela roza hlačke in se ustrašla. Zgleda, da to ni nič posebnega...




Anonimen -> sex po porodu (7.9.2005 21:23:32)

Cipresa, kaj so se ti šivi tako hitro spravili v red? Saj še ni niti mesec po porodu. Kolikor vem, si pisala, da si bila ful šivana? Hvala bogu zate, da se je tako izboljšalo.




CIPRESA -> sex po porodu (8.9.2005 4:51:49)

Ja Blacky šivi so bili 14 dni po porodu že ful boljš sedaj pa jih sploh ni več videti. Mam kar srečo s tem. Meni se je res kar hitro vse poštimalo, zaenkrat je kot nebi rodila.

Moram potrkat na les da nebo kakšne spremembe.




Stran: [1]